Mapa Warszawy - internetowy plan miasta

Herb Warszawy

Warszawa, miasto stołeczne Warszawa (m.st. Warszawa) - stolica Polski i województwa mazowieckiego, największe miasto kraju, położone w jego środkowo-wschodniej części, na Nizinie Środkowomazowieckiej, na Mazowszu, nad Wisłą.

Warszawa jest największym polskim miastem pod względem liczby ludności (1 744 351 mieszkańców, stan na 31 grudnia 2015) i powierzchni (517,24 km² łącznie z Wisłą, stan na 1 stycznia 2015). Jest jedynym polskim miastem, którego ustrój jest określony odrębną ustawą. Od 2002 Warszawa jest gminą miejską mającą status miasta na prawach powiatu. W jej skład wchodzi 18 jednostek pomocniczych - dzielnic m.st. Warszawy.

Warszawa jest ważnym ośrodkiem naukowym, kulturalnym, politycznym oraz gospodarczym. Tutaj znajdują się siedziby m.in. Prezydenta, Sejmu i Senatu, Rady Ministrów oraz Narodowego Banku Polskiego. Warszawa jest także siedzibą agencji Frontex odpowiedzialnej za bezpieczeństwo granic zewnętrznych Unii Europejskiej oraz Biura Instytucji Demokratycznych i Praw Człowieka (ODIHR), agendy OBWE.

Warszawa jest drugim (po Lwowie) polskim miastem odznaczonym Krzyżem Srebrnym Orderu Wojennego Virtuti Militari, a także Orderem Krzyża Grunwaldu I klasy oraz Krzyżem Niepodległości z mieczami. W 2010 think tank Globalization and World Cities (GaWC), badający wzajemne stosunki pomiędzy miastami świata w kontekście globalizacji, uznał Warszawę za metropolię globalną (Alpha-).

źródło: Wikipedia na licencji CC BY-SA 3.0, Autorzy

Franciszka Janika (Praga-Południe), Karolkowa (Wola), Mokra (1) (Wesoła), Augustyna Kordeckiego (Praga-Południe), Urugwajska (Praga-Południe), Nadrzeczna (Mokotów), Dunajecka (Ochota), Grodzka (Śródmieście), Bolecha (Wola), Kozielska (Wola), Szafirowa (Wawer), Gułowska (Wawer), Sasanki (1) (Wesoła), Hipolita Wawelberga (Wola), Basetli (Białołęka), Jerzego Waszyngtona (Praga-Południe), Okopowa (Wola), Kresowa (Praga-Południe), Stanisława Hozjusza (Żoliborz), Truskawiecka (Mokotów), Skalbmierska (Bielany), Eskimoska (Białołęka), Bambusowa (Wawer), Działyńczyków (Rembertów), Frysztacka (Wawer), Kuźnicy Kołłątajowskiej (Ursus), Weteranów (Białołęka), Rytmy (Bielany), Bednarska (Śródmieście), Włókiennicza (Wawer), Sieradzka (Wola), płk. Mieczysława Niedzielskiego "Żywiciela" (Bielany), Wschowska (Wola), Mieczysława Orłowicza (Śródmieście), Lusińska (Targówek), Sandomierska (Mokotów), Porębska (Wawer), Opłotek (Bielany), Kacpra Karlińskiego (Wola), Świetlików (Bemowo), Borówkowa (Wawer), Kożuchowska (Wawer), Lewandów (Białołęka), Zagrodecka (Białołęka), Stągiewna (Białołęka), Gładka (Włochy), Prętowa (Wilanów), Kryształowa (1) (Wesoła), Astronautów (Włochy), Andrzeja Krzyckiego (Ochota), Pospolita (Targówek), Pierwiosnków (Wawer), Bohaterów Getta (Śródmieście), Kontuszowa (Bemowo), Przednia (Włochy), Piechurów (Wawer), Okólnik (Śródmieście), Bieżuńska (Targówek), Śnieżna (1) (Wesoła), Jerzego Giedroycia (Śródmieście), Kobryńska (Wawer), Uzdowska (Białołęka), Traktorzystki (Wola), Morawska (Żoliborz), Mariana Keniga (Ursus), Lelechowska (Ochota), Goczałkowicka (Mokotów), Mazura (Ursynów), Ksawerego Bronikowskiego (Ursynów), gen. Karola Ziemskiego "Wachnowskiego" (Rembertów), Dolina Służewiecka (Mokotów), Kokoryczki (Praga-Południe), Młyńska (Białołęka), Szymona Zimorowicza (Ochota), Gryczana (Włochy), Waliców (Wola), Długorzeczna (Białołęka), Wałuszewska (Białołęka), Łubinowa (Targówek), Boruty (Praga-Północ), Stężycka (Rembertów), Sztormowa (Mokotów), Scholastyków (Włochy), Zarzecze (Białołęka), Gżegżółki (Ursynów), Kępa Potocka (Żoliborz), Lewicpolska (Targówek), Gołdapska (Białołęka), Wójcicka (Wawer), gen. Jana Jura-Gorzechowskiego (Wola), Przełęczy (Wawer), Siedliskowa (Wilanów), Stolarska (Praga-Północ), Koryncka (Wawer), Adama Naruszewicza (Mokotów), Siłaczki (Ursus), Berka Joselewicza (Praga-Południe), Orzechowa (Włochy), Sędziowska (Ochota), Heleny Modrzejewskiej (Żoliborz), Potulicka (Targówek), Potocka (Żoliborz), Drozdowa (Wawer), Średnia (Wawer), Zadanie 10 (Wesoła), Kompanii "Kordian" (Ursus), Gedymina (Praga-Południe), Bernarda Wapowskiego (Ursus), Kormoranów (Ursynów), Braterstwa Broni (Ursus), Resorowa (Wilanów), Tytułowa (Bielany), Wiosenna (1) (Wesoła), Juliusza Kaden-Bandrowskiego (Bemowo), Drożdżowa (Białołęka), Grotowska (Bemowo), Franciszka Groëra (Targówek), Zięby (Ursynów), Berestecka (Ochota), Aleksandra Waszkowskiego (Mokotów), Emila Zegadłowicza (Wola), św. Patryka (Praga-Południe), Łany (Targówek), Tyniecka (Mokotów), Czyżewska (Mokotów), Ernesta Malinowskiego (Ursynów), Senacka (Śródmieście), Fundamentowa (Praga-Południe), Listopadowa (Ursus), Wałbrzyska (Mokotów), Kąsek (Wawer), Obserwatorów (Mokotów), Kampinoska (Bemowo), Źródlana (1) (Wesoła), Polinezyjska (Ursynów), Zabrzańska (Wawer), Węgorzewska (Włochy), Tomasza Edisona (Wawer), Rotundy (Bemowo), Energetyczna (Bielany), Litewska (Śródmieście), Michalinki (Wawer), Tadeusza Sygietyńskiego (Praga-Południe), Piasta Kołodzieja (Białołęka), Kryniczna (Praga-Południe), Sokołowska (Wola), Kosodrzewiny (Wawer), Przesmyk (Włochy), Myśliwiecka (Śródmieście), Złotej Wilgi (Praga-Południe), Dokerów (Rembertów), Aleje Ujazdowskie (Śródmieście), Ametystowa (Targówek), Rajskich Ptaków (Ursynów), Wąwozowa (Ursynów), Skorpiona (Targówek), Zwardońska (Mokotów), Zygmunta Krasińskiego (Żoliborz), Marconich (Wilanów), Klarnecistów (Ursynów), Krokusów (Wawer), Akacjowa (Mokotów), Koniecpolska (Rembertów), Poligonowa (Praga-Południe), Zagórna (Śródmieście), Marsylska (Mokotów), Giewont (Ursynów), Kaloryczna (Mokotów), Wenantego Burdzińskiego (Praga-Północ), Młociński (Bielany), Cierlicka (Ursus), Stanisława Kulczyńskiego (Ursynów), Mieczysława Pożaryskiego (Wawer), Kosmatki (Wawer), Mątwicka (Ochota), Tylżycka (Żoliborz), Świdnicka (Targówek), Łuki Małe (Włochy), Kaskada (Żoliborz), Antoniego Corazziego (Śródmieście), Wspólna (1) (Rembertów), Wełniana (Ursynów), Xawerego Dunikowskiego (Ursynów), Kobzy (Ursynów), Władysława Syrokomli (1) (Wesoła), Wysoczyńska (Ursus), gen. Władysława Sikorskiego (Mokotów), Józefa i Jana Rostafińskich (Mokotów), Płużnicka (Białołęka), Rozalińska (Bemowo), Skwerek Berek (Praga-Południe), Hipoteczna (1) (Wesoła), Zabłudowska (Wawer), Włóki (Wilanów), Ludwiki Wawrzyńskiej (Żoliborz), Kominkowa (Białołęka), Na Skraju (Włochy), Pasaż Henryka Sławika (Białołęka), Galopu (Ursynów), Flory (1) (Wesoła), Niepodległości (Mokotów), Poprawna (Wawer), Korkowa (Rembertów), Kosiarzy (Wilanów), Canaletta (Śródmieście), Godlewska (Wawer), Osada Ojców (Praga-Południe), Deotymy (Wola), ks. Kazimierza Czarkowskiego (Ursynów), Zygmunta Stojowskiego (Białołęka), Parowozowa (Białołęka), Nadarzyńska (Wawer), Irysowa (Mokotów), Tadeusza Kotarbińskiego (Praga-Południe), Dyliżansowa (Białołęka), Godowska (Bielany), Zofii Nałkowskiej (Bielany), Zawiszy (Wola), Zygmunta Vogla (Wilanów), Dobrodzieja (Wilanów), Góralska (Wola), Żmijewska (Ursynów), Jakubowska (Praga-Południe), Eugeniusza Horbaczewskiego (Praga-Południe), Niecała (Śródmieście), Pod Skocznią (Mokotów), Gottfrieda Leibniza (Bemowo), Wiśniowa (1) (Wesoła), Gabriela Narutowicza (Ochota), II Rejonu AK (Targówek), Sękocińska (Ochota), Harcerska (Żoliborz), Pogodna (Mokotów), Prząśniczek (Białołęka), Sporyszowa (Wawer), Ziołowa (Białołęka), Emaliowa (Włochy), Kłosowa (Białołęka), Dźwigowa (Bemowo), Stanisława Wrońskiego (Wesoła), Zaniemyska (Mokotów), Licealna (Rembertów), Szałwiowa (Białołęka), Wzorzysta (Wawer), Smoszewska (Żoliborz), Rzymska (Praga-Południe), Annopol (Białołęka), Jana Długosza (Wola), Estońska (Praga-Południe), Antoniego Słonimskiego (Mokotów), Himalajska (Bemowo), Wilanowski (Wilanów), Penelopy (Targówek), Klimatyczna (Wawer), Spokojna (Wola), Perkuna (Praga-Południe), Słowiańska (Bielany), Juliusza Słowackiego (Bielany), Boremlowska (Praga-Południe), Bartosza Głowackiego (1) (Wesoła), Imbirowa (Ursynów), Smogorska (Wawer), Wojciecha Bogumiła Jastrzębowskiego (Ursynów), Makolągwy (Ursynów), Lubartowska (Praga-Południe), Wolicka (Mokotów), Karola Dickensa (Ochota), Spichrzowa (Białołęka), Księżycowa (Bemowo), Żytnia (Wola), Wolna (Wawer), Janusza Korczaka (Wola), Piesza (Śródmieście), Lewinowska (Targówek), Cyklamenowa (Wesoła), Kultury (Bielany), św. Wincentego (Targówek), Stefana Batorego (Śródmieście), Unicef (Wawer), Skotnicka (Żoliborz), Marsa (Rembertów), Bogatyńska (Bemowo), Wiatraczna (Praga-Południe), Nutki (Ursynów), Celulozy (Wawer), Trawiasta (Wawer), Jakuba Kubickiego (Wilanów), Liwiecka (Praga-Południe), Lawendy (Wilanów), Uczonych (Ursynów), Telimeny (Wawer), Michała Elwira Andriollego (Bemowo), Fasolowa (Włochy), Kazimierza Promyka (Żoliborz), Figara (Targówek), Antoniewska (Mokotów), Wilanowska (Śródmieście), Władysława Broniewskiego (Żoliborz), Calineczki (Białołęka), Stefana Czarnieckiego (Żoliborz), Jana Paszyna (Wola), Tułowicka (Bielany), Kostki Napierskiego (Wesoła), Michałowska (Praga-Północ), Miedzianogórska (Targówek), Andrzeja Sołtana (Bemowo), Czekanowska (Wawer), Wschodnia (1) (Wesoła), Ławnicza (Białołęka), Tokarska (Wawer), Zaułek (1) (Białołęka), Działdowska (Wola), Świebodzińska (Wawer), Władysława Żeleńskiego (Włochy), Sarmacka (Wilanów), Miła (Wola), Lebiodowa (Wawer), Szaflarska (Bielany), Szafrańców (Białołęka), Dębowa (Białołęka), Andrychowska (Wola), Kuniecka (Targówek), Żaba (Targówek), Pułku AK "Waligóra" (Mokotów), Panieńska (Praga-Północ), Nowoursynowska (Ursynów), Nawigatorów (Wawer), Kazimierza Pułaskiego (Białołęka), Strzelińska (Wawer), Regatowa (Targówek), Floksów (Wawer), Koszalińska (Targówek), Bliska (Praga-Południe), Petyhorska (Wilanów), Franciszka Kawy (Bemowo), Spacerowa (Mokotów), Artura Malawskiego (Mokotów), Szulborska (Wola), Rabarbarowa (Mokotów), Kuszników (Białołęka), Mazowiecka (1) (Wesoła), Wiktorska (Mokotów), Henryka Arctowskiego (Ursynów), Klembowska (Białołęka), Wolbromska (Targówek), Łysogórska (Praga-Południe), Skoczna (Wesoła), Pszczyńska (Targówek), Rodziny Kluczyńskich (Wola), Kniei (Białołęka), Walecznych (Praga-Południe), Orchowiecka (Białołęka), Siedmiogrodzka (Wola), Nastrojowa (Włochy), Fiołków (Wawer), Uniejowska (Bemowo), Kołczana (Bemowo), Przyjaciół Węgierskich (Białołęka), Rozmarynu (Wawer), Toporowska (Rembertów), Kowieńska (Praga-Północ), Żwanowiecka (Wawer), Legnicka (Ursus), Magury (Ursynów), Wybrzeże Gdyńskie (Bielany), Juliusza Fucika (Mokotów), Gołkowska (Mokotów), Jakobinów (Włochy), Korzeniowa (Wesoła), Jana Andrzeja Morsztyna (Wesoła), Świecka (Wawer), Szymbarska (Wawer), Marchołta (Białołęka), Storczykowa (Wawer), Lambady (Ursynów), Dojazdowa (Włochy), Bysławska (Wawer), Zesłańców Polskich (Rembertów), Sortowa (Białołęka), Zawiślańska (Białołęka), Spokojna (1) (Wesoła), Wielbarska (Bemowo), Chmielna (Wola), Owsiana (Praga-Południe), Podlaska (Praga-Północ), Wspólna (Śródmieście), Dawidowska (Ursynów), Mahatmy Gandhiego (Mokotów), Kadrowa (Rembertów), Mariana Hemara (Białołęka), Powsińska (Mokotów), Braci Pillatich (Mokotów), Pokrzywowa (Wawer), Zagadki (Włochy), Malinowa (1) (Wesoła), Iskry (Bemowo), Młocarni (Wilanów), Smolna (Śródmieście), Syryńska (Mokotów), Nizinna (1) (Wesoła), Jelonka (Białołęka), Białowieska (Praga-Południe), Dzięcioła (Wawer), Armii Ludowej (Śródmieście), Marii Kazimiery (Żoliborz), Tomaszowska (Wawer), Adama Pługa (Ochota), Geometryczna (Białołęka), Przymierza (Praga-Południe), Kiermaszowa (Bemowo), Dzidka Warszawiaka (Wawer), Krobińska (Rembertów), Bellony (Rembertów), Szeroka (1) (Wesoła), Mieczysława Apfelbauma (Wola), Mozaikowa (Wawer), Kaukaska (Mokotów), Szkutników (Rembertów), Stefana Szolc-Rogozińskiego (Ursynów), Kątna (Mokotów), Tatarska (Wola), Skłoby (Bemowo), Dziewierza (Bielany), Szczęsna (Włochy), Grabiny (Wesoła), Nieduża (Włochy), Rabsztyńska (Wola), Oczary (Białołęka), Starczewska (Wawer), Ekspresowa (Białołęka), Sandora Petöfiego (Bielany), Derwida (Wawer), Jana Krysta (Wola), Stanisława Jankowskiego "Agatona" (Śródmieście), Władysława IV (Wawer), Nalewki (Śródmieście), Józefa Grzegorza Chłopickiego (Rembertów), Blaszana (Praga-Północ), Saperów (Włochy), Jacka Decowskiego (Bemowo), Koszycka (Wola), Przystaniowa (Śródmieście), Wawrzyńca Żuławskiego (Mokotów), Ludwika Solskiego (Żoliborz), Rafałowska (Wawer), Legendy (Bemowo), Wiejska (Śródmieście), Produkcyjna (Białołęka), Zielona (Mokotów), Frontowa (Rembertów), Górczewska (Bemowo), Inżynierska (Praga-Północ), Kaflowa (Białołęka), Wąski Dunaj (Śródmieście), Makowska (Praga-Południe), Brzegowa (Mokotów), Pabla Nerudy (Bielany), Wysowska (Mokotów), Wykrot (Białołęka), Obrazkowa (Białołęka), Fraszki (Włochy), Kazimierza Brodzińskiego (Żoliborz), Wileński (Praga-Północ), Feliksa Pancera (Białołęka), Filarecka (Żoliborz), Dudka (Białołęka), Bananowa (Mokotów), Tadeusza Hołówki (Mokotów), Do Fortu (Mokotów), Bolesława Leśmiana (Bielany), Stefana Baleya (Ochota), Snopowa (Wawer), Noworegulska (Ursus), Poleska (Targówek), Kabacka (Ursynów), Konwiktorska (Śródmieście), Ludwicka (Targówek), Dymitra Mendelejewa (Bemowo), Ludwika Paszkiewicza (Ursynów), Bitwy Warszawskiej 1920 r. (Ochota), Jastrzębia (Ursynów), Pasterska (Bielany), Regionalna (Wawer), Hebanowa (Targówek), Warzelnicza (Białołęka), Ciechanowska (Białołęka), ks. Jana Sztuki (Praga-Południe), Płatnerska (Rembertów), Aleje Jerozolimskie (Włochy), Pabla Picassa (Białołęka), Kazimierza Wyki (Bemowo), Ogrodowa (Wola), Winogronowa (Wilanów), Bronisława Pietraszewicza "Lota" (Ursynów), Związku Walki Młodych (Ursynów), Wybrzeże Szczecińskie (Praga-Północ), Odłogi (Białołęka), Kwitnącej Wiśni (Wawer), Januszewska (Wawer), Gęślarska (Włochy), Klamrowa (Targówek), Orłów Piastowskich (Ursus), Ananasowa (Mokotów), Braci Załuskich (Żoliborz), Pastewna (Wilanów), Sporna (Ursynów), Transportowców (Ursynów), Żuromińska (Targówek), Tuzinowa (Mokotów), Nowolipki (Śródmieście), Starego Miasta (Śródmieście), gen. Sylwestra Kaliskiego (Bemowo), Kłodawska (Żoliborz), Nowoursynowska (Mokotów), Słoneczny (Żoliborz), Sienna (Wola), Mangalia (Mokotów), Bachusa (Wawer), Odolańska (Mokotów), Antoniego Parola (Bielany), Kopińska (Ochota), Wierchów (Wawer), Zastruże (Wilanów), Turkusowa (1) (Wesoła), Komorowska (Bemowo), Wrocławska (Bemowo), Perzowa (Wawer), Łazienkowska (Śródmieście), Jana Parandowskiego (Bielany), Henryka Jędrzejowskiego (Białołęka), Spartakusa (Bielany), Marsa (Praga-Południe), Władysława Lercha (Wilanów), Szturmowa (Mokotów), Akcji "Burza" (Mokotów), Olgierda (Targówek), Kapucyńska (Śródmieście), Apollina (Bemowo), Jagienki (Wawer), Mrozowska (Targówek), Lądowa (Śródmieście), Hugona Steinhausa (Mokotów), Zbyszka Cybulskiego (Mokotów), Chmielna (Śródmieście), Łyszkowicka (Wawer), Internetowa (Białołęka), Jana Feliksa Piwarskiego (Mokotów), Antoniego Fontany (Bielany), Obiegowa (Wawer), Wodzisławska (Wawer), Spacerowa (1) (Wesoła), Sady Żoliborskie (Żoliborz), Paavo Nurmiego (Białołęka), Meander (Ursynów), Leśniczówka (Wesoła), ks. Ignacego Kłopotowskiego (Praga-Północ), Znicz (Włochy), Powązkowska (Bielany), Nieświeska (Targówek), Lisia (Targówek), Cebulowa (Mokotów), Pszeniczna (Białołęka), Józefa Siemieńskiego (Ochota), Arkadia (Mokotów), Most gen. Stefana Grota-Roweckiego (Żoliborz), Lipowa (1) (Wesoła), św. Barbary (Śródmieście), Tapetowa (Białołęka), Starościńska (Mokotów), Małej Brzozy (Białołęka), Deseniowa (Białołęka), Jana Sobieskiego (Wilanów), Szubińska (Bielany), Przyrynek (Śródmieście), Ludwika Mierosławskiego (Żoliborz), Kabacki Dukt (Ursynów), Katalogowa (Włochy), Konfederacji (Bielany), Ligocka (Mokotów), Kociszewskich (Wawer), Maltańska (Mokotów), Mieczysława Pawlikowskiego (Praga-Południe), Modlińska (Białołęka), Łączyny (Ursynów), Dylewska (Białołęka), Kraśnicka (Targówek), Podjazd (Wawer), Aleje Jerozolimskie (Śródmieście), Antoniego Uniechowskiego (Mokotów), Murawy (Wilanów), Białołęcka (Białołęka), Wolności (Włochy), Gardenii (Wawer), Kartograficzna (Białołęka), Budnicza (Rembertów), Człuchowska (Bemowo), Czarnuszki (Wawer), Starozaciszańska (Targówek), Czarnocińska (Białołęka), Esej (Bielany), Biłgorajska (Praga-Południe), Dołowa (Białołęka), Bukowa (Mokotów), Szczupacza (Białołęka), gen. Leopolda Okulickiego (Praga-Południe), Bieżanowska (Mokotów), Tęczowa (Wawer), Tyśmienicka (Praga-Południe), Dywizjonu AK "Jeleń" (Mokotów), Aspekt (Bielany), Topolowa (1) (Wesoła), Kawcza (Praga-Południe), Grunwaldzki (Żoliborz), Mikołaja Reja (Ochota), Kaczorowska (Ursus), im. Romana Dmowskiego (Śródmieście), Ludwisarska (Praga-Południe), Nowy Służewiec (Ursynów), Dostępna (Bemowo), Saperska (Żoliborz), Szlachecka (1) (Wesoła), Muszyńska (Mokotów), Utrata (Targówek), Nasienna (Włochy), Jaworowa (Wesoła), Górska (Mokotów), Sławomira Makaruka (Praga-Południe), Targowa (Praga-Północ), Jawaharlala Nehru (Mokotów), Jabłoni (Białołęka), Nastawnicza (Białołęka), Szydłowiecka (Białołęka), Hieroglif (Bielany), ks. Zygmunta Trószyńskiego (Żoliborz), Rumiana (Wilanów), Herbu Pogoń (Wilanów), Sygnałowa (Białołęka), Daktylowa (Mokotów), Sucha (Targówek), Gliwicka (Targówek), Szklarniowa (1) (Wesoła), Igrzyskowa (Białołęka), Żaglowa (Mokotów), Lubiniecka (Praga-Południe), Młodzieńcza (Targówek), Henryka Barona (Wola), Krokusów (1) (Wesoła), Felicjana Sławoja-Składkowskiego (Ursus), Portowa (Białołęka), Gorajska (Wawer), Ferdynanda Magellana (Ursynów), Zakroczymska (Śródmieście), Bekasów (Ursynów), Celna (Śródmieście), Bajońska (Praga-Południe), Koronowska (Mokotów), Ignacego Paderewskiego (Rembertów), Goraszewska (Mokotów), Bramka (Białołęka), Wawerska (1) (Wawer), Szreniawska (Wawer), Namioty (Wilanów), Nizinna (Praga-Południe), Pułkowa (Bielany), Archimedesa (Bemowo), Polkowska (Mokotów), Oktawii (Targówek), Posag 7 Panien (Ursus), Majowa (Targówek), Romualda Traugutta (Śródmieście), Podgrzybków (Ursynów), Gotarda (Mokotów), Stanisława Płończyńskiego (Praga-Południe), Milanowska (Włochy), Biskupia (Praga-Południe), Dorodna (Białołęka), Spiska (Ochota), Arachidowa (Ursynów), Malborska (Targówek), Okaryny (Ursynów), Obozowa (Wola), Kudowska (Wawer), Jeziorki (Ursynów), Szosowa (Wesoła), Ciesielska (Wawer), płk. Jana Szypowskiego "Leśnika" (Praga-Południe), Ludwika Kickiego (Praga-Południe), Aleksandra Gajkowicza (Targówek), Batalionu "Oaza" (Mokotów), Jana Kochanowskiego (1) (Wesoła), Urwisko (Ursynów), Hucisko (Bemowo), Twardowska (Bielany), Studencka (Mokotów), Stanisława Tołwińskiego (Żoliborz), Aluzyjna-Wjazd (Białołęka), Młocińska (Wola), Znicza (Praga-Południe), Jaworowa (Ursynów), Konarowa (Targówek), Balkonowa (Targówek), Brzeżek (Bemowo), Perseusza (Bielany), Króla Kazimierza (Wawer), Pięciu Stawów (Ursynów), Nadziei (Wawer), Pasaż Stefana Wiecheckiego "Wiecha" (Śródmieście), Drukarzy (Włochy), VIII Poprzeczna (Wawer), Łanowa (Białołęka), Bartoszycka (Wawer), Zdrowa (Wilanów), Pawła Suzina (Żoliborz), Romana Statkowskiego (Mokotów), Czekoladowa (Wilanów), Szlifierska (Bemowo), Pańska (Wola), prof. Jerzego Bukowskiego (Praga-Południe), Juliana Tuwima (Śródmieście), Sobiborska (Rembertów), Franciszka Raszei (Wola), Popradzka (Wawer), Cyklamenów (Wawer), Spójni (Targówek), Piskorska (Ursus), Most gen. Stefana Grota-Roweckiego (Białołęka), Piotra Szembeka (Praga-Południe), Świetlicka (Rembertów), Wrotkowa (Mokotów), Szymona Askenazego (Targówek), Biechowska (Mokotów), Misia Uszatka (Białołęka), Przy Grobli (Ursynów), Sokratesa Starynkiewicza (Ochota), Beczkowa (Targówek), Lucjana Rudnickiego (Bielany), Wacława Sierpińskiego (Ochota), Leśna (1) (Wesoła), Michała Faradaya (Białołęka), Wartka (Białołęka), Akademicka (Ochota), Edmunda Jankowskiego (Wawer), Księdza Prymasa Augusta Hlonda (Wilanów), Za Dębami (Wesoła), Krzyżówki (Białołęka), Żeglarska (Wawer), 20. Dywizji Piechoty WP (Targówek), Jana Stanisława Jabłonowskiego (Wilanów), Giełdowa (Wola), Astrów (Wesoła), Miączyńska (Mokotów), Wojsławicka (Wawer), Owocowa (Wawer), Eustachego Tyszkiewicza (Wola), Fryderyka Joliot-Curie (Mokotów), Leśny Potok (Białołęka), Obwodu Praga Armii Krajowej (Praga-Południe), Stefana Starzyńskiego (Praga-Północ), Piaskowa (1) (Wesoła), Tomasza Zana (Praga-Południe), Optymistów (Wawer), Bławatków (Wawer), Junaków (Wawer), Jodłowa (1) (Wesoła), Sulejkowska (Praga-Południe), Tadeusza Korsaka (Praga-Północ), Pięciolinii (Ursynów), Walewska (Praga-Południe), Płyćwiańska (Mokotów), Ignacego Krasickiego (1) (Wesoła), Brylowska (Wola), Klonowa (1) (Wesoła), Heleny Wolff (Wawer), Towarowa (Wola), Liwska (Targówek), Zajączkowska (Mokotów), Wiązana (Wawer), Czapnicza (Rembertów), Parnas (Bielany), Oświatowa (Bemowo), Grzymalitów (Białołęka), Urszuli (Włochy), Boryny (Włochy), Niska (Śródmieście), Salomejska (Włochy), Konińska (Ursus), Kocka (Wawer), Małego Franka (Wola), Jerzego Waszyngtona (Praga-Południe), Wiolonczeli (Białołęka), Tłomackie (Śródmieście), Afrykańska (Praga-Południe), Wójtowska (Śródmieście), Zamiejska (Targówek), Kaczorowa (Białołęka), Hansa Christiana Andersena (Bielany), Gubinowska (Wilanów), Doroty Kłuszyńskiej (Rembertów), 1 Maja (1) (Wesoła), Dziwożony (Bielany), Brukselska (Praga-Południe), Zapałczana (Praga-Południe), Żelazna (Ochota), Jerzego Zaruby (Ursynów), Dobra (Śródmieście), Franciszka Kniaźnina (Żoliborz), Jontka (Wawer), Rajgrodzka (Targówek), Palmirska (Targówek), Tytoniowa (Wawer), Cypriana Godebskiego (Mokotów), Filmowa (Wawer), Walerego Wróblewskiego (Mokotów), Witaminowa (Mokotów), Toruńska (Targówek), Latarnika (Włochy), Kajetana Garbińskiego (Wola), Wspaniała (Białołęka), Kąkolewska (Mokotów), "Solidarności" (Śródmieście), Afrodyty (Bemowo), Łąkowa (1) (Wesoła), Klimatyczna (1) (Wesoła), Gwardii (Żoliborz), Paproci (Wesoła), Olszynki Grochowskiej (Praga-Południe), Kolneńska (Włochy), Rozbrat (Śródmieście), Lubaszki (Mokotów), Przedpole (Włochy), Smocza (Wola), Kompanii AK "Żniwiarz" (Żoliborz), Czarnomorska (Mokotów), Leszno (Wola), mjr. Bolesława Kontryma "Żmudzina" (Śródmieście), Agnieszki (Targówek), Warneńska (Mokotów), Nurska (Praga-Południe), Szamotulska (Białołęka), Włodzicka (Wawer), Pandy (Ochota), Ostoja (Białołęka), Aleksandrowska (Wawer), Sztandarów (Rembertów), Stanisława Sedlaczka (Śródmieście), Bazyliańska (Targówek), Plakatowa (Ursynów), Przekorna (Wilanów), Żurawicka (Ursus), Gaik (Białołęka), Zwycięzców (Praga-Południe), Chińskiej Róży (Ochota), Witolda Małcużyńskiego (Ursynów), Zeusa (Bemowo), Solecki (Śródmieście), Agatowa (1) (Wesoła), Wyszogrodzka (Targówek), Kazimierza Siemienowicza (Bemowo), Kwitnącego Sadu (Ochota), Papierowa (Wawer), Solipska (Włochy), Wiklinowa (Białołęka), Bobrowiecka (Mokotów), Tęczowa (1) (Wesoła), Dzielnicowa (Wawer), Białogońska (Ursynów), Rodowa (Białołęka), Santocka (Mokotów), Zadrzewiona (Wesoła), Bakaliowa (Praga-Południe), Orszady (Wilanów), Kuligowska (Wawer), Chodecka (Targówek), Jana Cybisa (Ursynów), Jaktorowska (Wola), Inflancka (Śródmieście), Stefana Kazimierza Hankiewicza (Ochota), Kazimierza Drewnowskiego (Targówek), Lewicka (Mokotów), Szczerbca (Białołęka), Lizbońska (Praga-Południe), Sprzeczna (Praga-Północ), Leżajska (Włochy), Szczawnicka (Praga-Południe), Bratka (Targówek), Okęcka (Mokotów), Jeziorna (Mokotów), Kobiałka (Białołęka), Bronisława Wieczorkiewicza (Praga-Północ), Braniewska (Białołęka), Margerytki (Wawer), Przaśna (Białołęka), Mariana Nowickiego (Ochota), Marynin (Wola), Tarasa Szewczenki (Mokotów), Krystyny Matysiakówny (Żoliborz), Biernata z Lublina (Ursus), Kałuszyńska (Praga-Południe), Myśliborska (Białołęka), Złotego Smoka (Ochota), Wesoła (Ursynów), Macieja Sarbiewskiego (Żoliborz), Wał Kościuszkowski (Rembertów), Owoców Leśnych (Białołęka), Antyczna (Bielany), Przyrodnicza (Białołęka), Herakliusza Billewicza (Białołęka), Rożnowska (Praga-Południe), Białostocka (Praga-Północ), Stanisława Jachowicza (Wawer), Ścieżka (Białołęka), Cyprysowa (Włochy), Trubadurów (Ursynów), Władysława Skoczylasa (Praga-Północ), Szańcowa (Wola), Amarantowa (Targówek), Most Łazienkowski (Praga-Południe), Kajetana Sołtyka (Wola), Stanisława Barei (Białołęka), Zielonych Traw (Białołęka), Tarnogórska (Targówek), Sielska (Białołęka), Słodowiec (Bielany), Żołnierzy "Żywiciela" (Żoliborz), Echa Leśne (Białołęka), Krzesiwa (Targówek), Spychowska (Bemowo), Widok (Śródmieście), Powstańców Warszawy (Śródmieście), Romualda Millera (Bemowo), Erazma Ciołka (Wola), 1831 Roku (Praga-Południe), Marynin (Bemowo), Kamienna (1) (Wesoła), Sukienna (Ursynów), Wawelska (Ochota), Rejsu (Mokotów), Rejowiecka (Wawer), Ładna (Targówek), Cesarskiej Korony (Ochota), Źródłowa (Śródmieście), Śpiewaków (Białołęka), Piekarska (Śródmieście), Kamedulska (Bielany), Czytelnicza (Wawer), Światowa (Włochy), Korsuńska (Wawer), Lubieszowska (Praga-Południe), Szczęśliwicki (Ochota), Melioracyjna (Bielany), Karczocha (Mokotów), Ustronie (Ursynów), Jórskiego (Targówek), Zbaraska (Praga-Południe), 1905 Roku (Ursus), Szumiących Traw (Białołęka), Józefa Szujskiego (Ochota), Ulrychowska (Wola), Zbigniewa Pieniążka (Bemowo), Elizy Orzeszkowej (Ochota), ks. Jana Flazińskiego (Praga-Południe), Prochowa (Praga-Południe), Materii (Włochy), Juliana Ursyna Niemcewicza (Ochota), "Solidarności" (Wola), Aleksandra Wejnerta (Mokotów), Kołacińska (Białołęka), Łowicka (Mokotów), Orłowska (Targówek), Adolfa Marii Bocheńskiego (Śródmieście), Morszyńska (Mokotów), Dzika (1) (Wesoła), Strzegomska (Wawer), Sumaków (Wawer), Jarmużowa (Mokotów), Dżochara Dudajewa (Włochy), Wałowa (Śródmieście), Gawędziarzy (Rembertów), Mała (Praga-Północ), Głębocka (Targówek), Krowia (Praga-Północ), Cukrownicza (Praga-Południe), Tadeusza Korzona (Targówek), Erazma z Zakroczymia (Białołęka), Lutocińska (Mokotów), Chylońska (Włochy), Poetów (Białołęka), Lotników (Mokotów), Chorągwi Pancernej (Wilanów), Ludna (Śródmieście), Racławicka (Mokotów), Marii Grzegorzewskiej (Ursynów), Organistów (Ursynów), Janczarów (Wilanów), Janinówka (Targówek), Piastowa (Wawer), Wolnej Wszechnicy (Ochota), Batystowa (Ursynów), Zamknięta (Białołęka), Ludwika Zamenhofa (Śródmieście), Walerego Sławka (Ursus), Przemysława (Ursus), płk. dr. Leona Strehla (Śródmieście), Stanisława Leszczyńskiego (Ursus), Kalatówki (Mokotów), Newelska (Wola), Stanisława Dubois (Śródmieście), Karola Linneusza (Praga-Północ), Niesulicka (Targówek), Żegiestowska (Mokotów), Radziwie (Wola), Łabiszyńska (Targówek), Bracławska (Praga-Południe), Figowa (Mokotów), Słodowiecka (Wola), Karczunkowska (Ursynów), Maćka z Bogdańca (Białołęka), Jedlińska (Mokotów), Śmiała (Żoliborz), Antoniego Grabowskiego (Śródmieście), Zasieki (Białołęka), Ponczowa (Wilanów), Dziekanowska (Bielany), Marabuta (Ursynów), Komorska (Praga-Południe), Chałupnicza (Targówek), Lewkonii (Wawer), Strawczyńska (Bemowo), Pyszniańska (Ursynów), Bajeczna (Targówek), Warowna (Mokotów), Rydzowa (Wilanów), Dzierzgońska (Białołęka), Kokosowa (Ursynów), Światowida (Białołęka), Macierzanki (1) (Wesoła), Naddnieprzańska (Praga-Południe), Cegielniana (Włochy), Ketlinga (Białołęka), Aleksandra Gieysztora (Wilanów), Sążnista (Wilanów), Białej Wody (Ursynów), Józefa Grzegorza Chłopickiego (Praga-Południe), Baboszewska (Mokotów), Żwirki i Wigury (Włochy), 1 Praskiego Pułku (Praga-Południe), Samby (Ursynów), Wersalska (Praga-Południe), Aleksandra Sulkiewicza (Śródmieście), Herbu Korczak (Wilanów), Rzekotki (Ursynów), Romualda Traugutta (Śródmieście), Jana Matejki (1) (Wesoła), Święciańska (Targówek), Zdrowotna (Rembertów), Walcownicza (Wawer), Agawy (1) (Wesoła), Samochodowa (Mokotów), Krucza (Śródmieście), Pryzmaty (Włochy), Wapienna (Wawer), Józefa Antalla (Białołęka), Taneczna (Ursynów), Wólczyńska (Bielany), Hipolitowo (Włochy), Biernacka (Wawer), Majorki (Białołęka), Niewielka (Mokotów), Groszowicka (Praga-Południe), Achillesa (Ursynów), Kwidzyńska (Wawer), Odrębna (Wawer), Szumiąca (Ursynów), Lubomelska (Bielany), Równa (1) (Wesoła), IV Poprzeczna (Wawer), Obrzeżna (Mokotów), Benedykta Hertza (Wawer), Jowisza (Bielany), Chyrowska (Targówek), Sezamkowa (Wesoła), Zimna (Śródmieście), Chlebowa (Białołęka), Elżbiety Rakuszanki (Ursus), Krótka (1) (Wesoła), Brzozowa (1) (Wesoła), Stanisława Broniewskiego "Orszy" (Mokotów), Strzelca (Targówek), Kompasowa (Praga-Południe), Jana Piekałkiewicza (Mokotów), Kronikarska (Wawer), Spacerowa (Śródmieście), II Armii Wojska Polskiego (Ursus), Pasaż Ursynowski (Ursynów), Lasek Brzozowy (Ursynów), Anilinowa (Białołęka), Antoniego Józefa Madalińskiego (Mokotów), Gostyńska (Wola), Wikingów (Białołęka), Kaspijska (Mokotów), Augustówka (Mokotów), Stawki (Wola), Bitwy Grochowskiej (Praga-Południe), Wiślana (1) (Wesoła), gen. Kazimierza Sosnkowskiego (Ursus), Tramblanki (Ursynów), Alpejska (Wawer), Janosika (Wawer), Cytrynowa (Mokotów), Czujna (Żoliborz), Aleja Polski Walczącej (Mokotów), Duchnicka (Żoliborz), Peszteńska (Praga-Południe), Niedotrzymska (Targówek), Planetowa (Wawer), Narodowa (Wawer), Anastazego Kowalczyka (Białołęka), Ignacego Kruszewskiego (Praga-Południe), Omulewska (Praga-Południe), Bełchatowska (Praga-Południe), Czarnoleska (Wawer), Przy Grodzisku (Targówek), Skuterowa (Białołęka), Krakowska (Włochy), Załęże (Praga-Południe), Nefrytowa (1) (Wesoła), Huculska (Mokotów), Wiązów (Wesoła), Pobudki (Bemowo), Ostródzka (Białołęka), Ossolińskich (Śródmieście), Chocimska (Mokotów), Książkowa (Białołęka), Liryczna (Rembertów), Glebowa (Wilanów), Drewniana (Śródmieście), Kazimierza Deyny (Bemowo), Władysława Hermana (Ursus), Fińska (Ochota), Villardczyków (Ursynów), Cedzyńska (Wawer), Zawrat (Mokotów), Chóralna (Ursynów), Małowiejska (Wawer), Łuczników (Białołęka), Ziarnista (Wawer), Dobrogniewa (Wola), Batalionu AK "Czata 49" (Śródmieście), Podwójna (Białołęka), Topiel (Śródmieście), Przyjazna (Białołęka), Granitowa (Mokotów), Bitwy pod Rokitną (Żoliborz), Skokowa (Wawer), Bielańska (Śródmieście), Rosieńska (Targówek), Radzymińska (Targówek), Przykoszarowa (Białołęka), Za Łąkami (Ursynów), Płatnicza (Bielany), Ludwika Kondratowicza (Targówek), Ciepła (Wola), Skaryszewski im. Ignacego Paderewskiego (Praga-Południe), Pionierska (Żoliborz), Leliwitów (Białołęka), Barska (Ochota), Palisadowa (Bielany), Solińska (Włochy), Filtrowa (Śródmieście), Garażowa (Mokotów), Boczna (1) (Wesoła), Naddnieprzańska (Wawer), Odysa (Targówek), Rusznikarska (Praga-Południe), Czarna Droga (Targówek), Powojowa (Wawer), Bronisława Trentowskiego (Żoliborz), Szkoły Orląt (Praga-Południe), Teodozji (Wesoła), Patriotów (Wawer), Nachyłkowa (Wawer), Wandy (Praga-Południe), Grawerska (Rembertów), Wielostronna (Wawer), Akcent (Bielany), Janka Bytnara "Rudego" (Mokotów), Warecka (Śródmieście), Antoniego Dobiszewskiego (Wola), Markowska (Praga-Północ), Adama Mickiewicza (Bielany), Ireny (Targówek), Chochołowska (Mokotów), Kościańska (Bielany), Kwietniowa (Białołęka), Franciszka Achera (Ursus), Rabczańska (Mokotów), Gremplarska (Wawer), Kajakowa (Ursynów), Synogarlicy (Ursynów), Drohobycka (Wawer), płk. Stanisława Dąbka (Ursus), Tadeusza Hennela (Ursus), Winiarska (Włochy), Łańcucka (Wawer), Marmurowa (Białołęka), Marka Hłaski (Bielany), Aleje Jerozolimskie (Ochota), Alternatywy (Ursynów), Hutnicza (Targówek), Rodziny Połanieckich (Bielany), Sylwestra Bartosika (Praga-Południe), Aleksandra Janowskiego (Ursynów), Kazimierza Karasia (Śródmieście), Styrska (Praga-Południe), Władysława Jana Grabskiego (Ursus), Księcia Józefa Poniatowskiego (Praga-Południe), Klasztorna (Rembertów), Okoliczna (Bemowo), Wylot (Włochy), Wiśniowa (Mokotów), Cymbalistów (Ursynów), Kępa Tarchomińska (Białołęka), Choinkowa (Wawer), Wiktorii Wiedeńskiej (Wilanów), Pochyła (Białołęka), Ostaszewska (Bielany), Rektorska (Śródmieście), Matematyczna (Włochy), Taśmowa (Mokotów), Ursynowska (Mokotów), Honoriusza Balzaka (Bielany), Wiktorii Kaweckiej (Białołęka), Wita Stwosza (Mokotów), Aluzyjna (Białołęka), Foliałowa (Włochy), Marcelińska (Białołęka), Forsycji (1) (Wesoła), Emilii Plater (Śródmieście), Plażowa (Wawer), Brunona Schulza (Bielany), Baśniowa (Ochota), Krochmalna (Wola), Jerzego Szaniawskiego (Żoliborz), Bluszczańska (Mokotów), Sewastopolska (Mokotów), Liryczna (1) (Wesoła), Karnicka (Białołęka), Holenderska (Praga-Południe), Puzonistów (Ursynów), Tawułkowa (Wawer), Knyszyńska (Targówek), Złotopolska (Targówek), Księcia Bolesława (Bemowo), Willy Brandta (Śródmieście), Serdeczna (Wawer), Puławska (Mokotów), Jana Miklaszewskiego (Ursynów), Zimowa (Wawer), Bukowiecka (Targówek), Przewłocka (Rembertów), Stogi (Białołęka), Modraszki (Ursynów), Fort Blizne (Bemowo), Podobna (Targówek), Wyganowska (Białołęka), Strzybnicka (Białołęka), Żurawia (Śródmieście), Kuflewska (Targówek), Szczecińskiego (Wola), Cyrklowa (Praga-Południe), Piękna (1) (Wesoła), prof. Henryka Mierzejewskiego (Ochota), Hiacyntowa (Wawer), Koralowa (1) (Wesoła), Kukułki (Ursynów), Powstańców Śląskich (Bemowo), Bursztynowa (1) (Wesoła), Ślepa (Białołęka), Emanuela Ringelbluma (Wola), Antoniego Kocjana (Bemowo), Ofiar Zbrodni Katyńskiej (Bielany), Rakietników (Ursus), Leona Kruczkowskiego (Śródmieście), Buławy (Rembertów), im. kpt. Zygmunta Pawlaczyka (Ursynów), Kolegiacka (Wilanów), Cynowa (Targówek), Pociskowa (Rembertów), Ciupagi (Białołęka), Alfreda Nobla (Praga-Południe), Dźwińska (Targówek), Sternicza (Bemowo), Krzewna (Targówek), Mieczysława Szczuki (Ursynów), Małej Łąki (Ursynów), Leśniczówka (Wawer), Kośby (Białołęka), Geodezyjna (Białołęka), Płochocińska (Białołęka), Bielawska (Mokotów), Żeńców (Bemowo), Skrzypów (Wawer), Połoniny (Białołęka), Józefa Czechowicza (Ursus), Józefa Polińskiego (Praga-Południe), Ludwika Idzikowskiego (Mokotów), Bystra (Targówek), Cicha (1) (Wesoła), Kuny (Ursynów), Brochowska (Bielany), Torowa (Wawer), Droga Golfowa (Wawer), Wespazjana Kochowskiego (Żoliborz), Romana Kozłowskiego (Ursynów), Gąsienicowa (Wawer), Zagajnikowa (1) (Wesoła), Hanki Sawickiej (Wesoła), Wojskowej Służby Kobiet (Mokotów), Kolorowa (Ursus), Ratoszyńska (Wawer), Stanisława Kostki Potockiego (Wilanów), Zygmunta Modzelewskiego (Mokotów), Główna (Białołęka), Kazuńska (Białołęka), Józefa Sułkowskiego (Żoliborz), Jerzego (Rembertów), Waligóry (Białołęka), Juliana Kulskiego (Mokotów), Fort Bema (Bemowo), Rusinowska (Wawer), Chryzantemy (Wawer), Parkowa (Śródmieście), Neseberska (Mokotów), Kąty Grodziskie (Białołęka), Bakalarska (Włochy), Kopijników (Białołęka), Lipiec Reymontowskich (Ursus), Taborowa (Ursynów), Mirocińska (Białołęka), Szawelska (Białołęka), Dorotowska (Ochota), Księdza Jerzego (Wola), Piechoty Łanowej (Wilanów), Wschodnia (Targówek), Maksymiliana Hubera (Ochota), Koronacyjna (Ursus), Birżańska (Targówek), Żarnowiecka (Targówek), Włodarzewska (Ochota), Odeska (Wawer), Raciborska (Białołęka), Wyjazd (Mokotów), Melodyjna (Ursynów), Złoty Róg (Ursynów), Czelińska (Wola), Daszowska (Praga-Południe), Wapienna (1) (Wesoła), Mariana Falskiego (Ursus), Finałowa (Włochy), Eugeniusza Bodo (Wawer), Władysława Hańczy (Mokotów), Szczepana Grzeszczyka (Ochota), Waniliowa (Wilanów), Jemiołuszki (Ursynów), Or-Ota (Żoliborz), Arbuzowa (Ursynów), Czardasza (Włochy), Marii Rodziewiczówny (1) (Wesoła), Parkingowa (Śródmieście), Szarady (Włochy), Pawła Lipowczana (Włochy), Gruchacza (Ursynów), Trenów (Bielany), Wergiliusza (Bielany), Pułku AK "Broda" (Mokotów), Swarzewska (Bielany), Farysa (Bielany), Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego (Śródmieście), Wierzby (Wawer), Śniardwy (Mokotów), Henryka Probusa (Ursus), Gębicka (Białołęka), 16 Września 1944 r. (Włochy), Olszewska (Mokotów), Nasypowa (Praga-Południe), Kozaka (Ursynów), Francuska (Praga-Południe), Ruskowy Bród (Białołęka), Stanisława Szczepanowskiego (Żoliborz), Wycieczka (Wilanów), Korytnicka (Praga-Południe), Mikołaja Reja (1) (Wesoła), Królowej Jadwigi (Bielany), Brzezińska (Białołęka), Zygmuntowska (Targówek), Tarczowa (Praga-Południe), Oksywska (Bielany), Baśniowa (1) (Wesoła), Złoczowska (Praga-Południe), Juliusza Kossaka (Żoliborz), Czerniakowska (Śródmieście), Suwak (Mokotów), Czterolistnej Koniczynki (Białołęka), Palmowa (Wawer), Centralna (Włochy), Karpacka (Wawer), prof. Witolda Wierzbickiego (Śródmieście), Kurantów (Ursynów), Żuławska (Wawer), Juliusza Osterwy (Śródmieście), Jarząbków (Ursynów), Wiejska (1) (Wesoła), Porannej Bryzy (Targówek), Kopiec Powstania Warszawskiego (Mokotów), Karola Beyera (Śródmieście), Oszmiańska (Targówek), Władysława Witwickiego (Praga-Południe), Hipoteczna (Śródmieście), Werbeny (Wawer), Godziszowska (Wawer), Fabryczna (Śródmieście), Czereśniowa (1) (Wesoła), Inwalidów (Żoliborz), Palestyńska (Targówek), Wacława Lachmana (Ursynów), Kurhan (Ochota), Pasaż Braci Łopieńskich (Ochota), Krupnicza (Wawer), Roztoki (Ursynów), Piskląt (Białołęka), św. Wojciecha (Wola), Dionizosa (Białołęka), gen. Augusta Emila Fieldorfa (Praga-Południe), Zygmunta Noskowskiego (Mokotów), Sowizdrzała (Targówek), płk. Franciszka Nullo (Śródmieście), Tristana (Targówek), Stasinek (Białołęka), Arki Bożka (Bemowo), Grażyny Bacewiczówny (Ursynów), Mieczysława Fersta (Targówek), Jankowska (Ochota), I Dywizji Pancernej (Śródmieście), Kazimierza Jagiellończyka (Ursus), Stefana Banacha (Ochota), Stefana Pieńkowskiego (Mokotów), Wojciecha Woyny (Praga-Południe), Lipińska (Bielany), Mieszczańska (Mokotów), Podłużna (Białołęka), Baborowska (Bemowo), Akustyczna (Ursynów), Krawiecka (Wawer), Ostra (Wilanów), Kameralna (Praga-Północ), Czerwonego Kapturka (Wawer), Park Leśny Bemowo (Bemowo), Lipowa (Śródmieście), Samborska (Śródmieście), Apenińska (Bemowo), Dezyderego Adama Chłapowskiego (Ursynów), Śliska (Wola), Kramarska (Rembertów), Sulmierzycka (Włochy), Konopna (Wawer), Inna (Białołęka), Browarna (Śródmieście), Ukryta (Mokotów), Stanisława Worcella (Wola), Zadanie 13 (Wesoła), Nefrytowa (Targówek), Batalionu AK "Ryś" (Mokotów), Zamkowy (Śródmieście), Żnińska (Wawer), Unii Lubelskiej (Śródmieście), Płatowcowa (Mokotów), 15 Sierpnia (Białołęka), Witebska (Targówek), Stanisława Wisłockiego (Śródmieście), Tadeusza Kościuszki (1) (Wesoła), Marcina Bielskiego (Wola), Henryka Sienkiewicza (Śródmieście), Romana Maciejewskiego (Białołęka), Bronowska (Wawer), Leszczyńska (Śródmieście), Sobolewska (Mokotów), Nagodziców (Białołęka), Sokratesa (Bielany), Dynarska (Bemowo), Turoszowska (Białołęka), Pośrednia (Białołęka), Pelplińska (Bielany), Pułtuska (Praga-Południe), Katalońska (Mokotów), Modlińska (Praga-Północ), Antoniego Malczewskiego (Mokotów), IX Poprzeczna (Wawer), Piastowska (1) (Wesoła), Pruszkowska (Ochota), Połaniecka (Wawer), Jutrzenki (1) (Wesoła), Kolektorska (Bielany), Techniczna (Wawer), Bogatki (Ursynów), Dalibora (Wola), Flamenco (Ursynów), Husarii (Wilanów), Osmańska (Ursynów), Platynowa (Wola), Organizacji Narodów Zjednoczonych (Wola), Geologiczna (Włochy), Wolfganga Amadeusza Mozarta (Mokotów), Rzeczna (Targówek), Juliana Tuwima (1) (Wesoła), Armii Krajowej (Bielany), Międzyborska (Praga-Południe), Harmonistów (Wawer), Owalna (Włochy), Lubiana (Wawer), Sieczna (Białołęka), Kozia (Śródmieście), Barcelońska (Mokotów), Pszenna (Targówek), Podborska (Włochy), Kaczy Dół (Wawer), Rysy (Ursynów), Zakole (Praga-Południe), Chorzowska (Wawer), Łotewska (Praga-Południe), Anecińska (Białołęka), Lutniowa (Ochota), Pabianicka (Praga-Południe), Miła (Śródmieście), Zapole (Wawer), Kielecka (Mokotów), Goplańska (Mokotów), Karola Adamieckiego (Ursus), Wał Miedzeszyński (Praga-Południe), Pasaż ks. Bela Vargi (Białołęka), Zawojska (Mokotów), Notecka (Włochy), Michaliny (Bielany), Sewerynów (Śródmieście), marsz. Edwarda Rydza-Śmigłego (Śródmieście), Promykowa (Wawer), Eugeniusza Szwankowskiego (Bemowo), Radoszycka (Wawer), Porannej Rosy (Białołęka), Długa (Śródmieście), Kisielicka (Wawer), Szyszkowa (Włochy), Cyprysowa (1) (Wesoła), Bratnia (Włochy), Lasek na Kole (Wola), Wojciecha Chrzanowskiego (Praga-Południe), Sworzniowa (Włochy), Most Śląsko-Dąbrowski (Śródmieście), Wieżowa (Włochy), Franciszka Klimczaka (Wilanów), Melchiora Wańkowicza (Ursynów), Długa (1) (Wesoła), Karczewska (Praga-Południe), Kazimierza Szpotańskiego (Wawer), Rozchodnikowa (Wawer), Klementowicka (Targówek), Juhasów (Wawer), Husarska (Włochy), Rodziny Lilpopów (Wola), Śmigielska (Ursus), Franciszka Kostrzewskiego (Mokotów), Szafranów (Wawer), Wincentego Pola (Wola), Wał Zawadowski (Wilanów), Gdańska (Żoliborz), Płowiecka (Praga-Południe), Jarosława Dąbrowskiego (Mokotów), Dowcip (1) (Wesoła), Cisowa (1) (Wesoła), Elbląska (Żoliborz), Ołtarzewska (Bemowo), Róży Wiatrów (Targówek), Chłodna (Wola), Szklarniowa (Białołęka), Krzysztofa Komedy (Mokotów), Kazimierza Wielkiego (Włochy), Morska (Mokotów), Karuzela (Wilanów), Polany (Wawer), Narcyzy Żmichowskiej (Wola), Szczygla (Śródmieście), Fortowa (Bielany), Muzyki Węgierskiej (Ursynów), Łazanowicka (Białołęka), Jana Szałka (Wola), Sabały (Włochy), Kruszyny (Wesoła), Składowa (Włochy), Przeździecka (Białołęka), Wilczej Łąki (Białołęka), Chotomowska (Ochota), Borków (Wawer), Tadeusza Regera (Wawer), Głucha (Praga-Południe), Marsa (Wawer), Bielszowicka (Wawer), Rycerska (Śródmieście), Spartańska (Mokotów), Sarenki (Białołęka), Włościańska (Żoliborz), Serwituty (Włochy), Wieluńska (Wola), Przy Bernardyńskiej Wodzie (Mokotów), Katiuszy (Rembertów), Milewska (Włochy), Polskie Drogi (Ursynów), Żywiecka (Ursus), Rybaki (Śródmieście), Mańkowska (Białołęka), Nowosielecka (Śródmieście), Wallenroda (Targówek), Wokalna (Ursynów), Ustrzycka (Włochy), Pilchowicka (Włochy), Stanisława Hempla (Mokotów), Tarasowa (Białołęka), Lapońska (Białołęka), Nowy Świat (Śródmieście), Sonaty (Mokotów), Leśniewska (Targówek), Ułańska (Rembertów), Elsterska (Praga-Południe), Księcia Janusza (Wola), Ugorek (Białołęka), Podbipięty (Mokotów), Czerwona Droga (Ursus), Poezji (1) (Wesoła), Kolbaczewska (Ursynów), Tadeusza Kościuszki (Ursus), Olesin (Białołęka), Zakątek (Ursus), Szeroka (Rembertów), Stębarska (Białołęka), Hawajska (Ursynów), Księcia Trojdena (Ochota), Piotra Michałowskiego (Włochy), Rajców (Śródmieście), ks. Jana Sitnika (Wola), Tomnicka (Włochy), Niebieska (Wawer), Włodzimierza Perzyńskiego (Bielany), Samorządowa (Wawer), Podstawowa (Wawer), Juliana Ejsmonda (Żoliborz), Kaletnicza (Rembertów), Czerwińska (Targówek), Romańska (Wola), Pastelowa (Targówek), Czerwonych Beretów (Rembertów), Baltazara (Wola), Fortuny (Bemowo), Jarosławska (Targówek), Słonecznikowa (Bielany), Niemeńska (Targówek), Tczewska (Bielany), Powszechna (Wawer), Stanisława Herbsta (Ursynów), Ludwika Rydygiera (Żoliborz), Elżbiety Drużbackiej (Żoliborz), Mielnicka (Białołęka), Małego Księcia (Białołęka), Stanisława Przybyszewskiego (Bielany), Szermiercza (Wesoła), Rubinowa (Wawer), Dziewanny (Targówek), Derkaczy (Wawer), Pasłęcka (Białołęka), Chemiczna (Targówek), Perkusyjna (Białołęka), Osiedle (Białołęka), Eugeniusza Romera (Ursynów), Jana Jeziorańskiego (Żoliborz), Zapiecek (Śródmieście), Perłowa (Targówek), Platanów (Wesoła), 3 Maja (Śródmieście), Ochocza (Wawer), Koszykowa (Ochota), Winnicka (Ochota), Podwale (Śródmieście), Mirosława Iringha (Śródmieście), Ludwika van Beethovena (Mokotów), Przewodowa (Wawer), Olszowa (Praga-Północ), Redutowa (Wola), Juranda ze Spychowa (Białołęka), Eskulapów (Rembertów), Pitagorasa (Bemowo), Romana Pazińskiego (Wawer), Odrowąża (Targówek), Perłowa (1) (Wesoła), Skrzydlata (Włochy), Wszeborska (Targówek), Henryka Sternhela (Targówek), Zbawiciela (Śródmieście), Laurowa (Białołęka), Zegarynki (Białołęka), Indycza (Ursynów), Kameliowa (1) (Wesoła), Rusiecka (Targówek), Maurycego Mochnackiego (Ochota), Borkowska (Wawer), Zaboreczne (Bemowo), Busolowa (Praga-Południe), Klarysewska (Mokotów), Biesiadna (Wesoła), Wybrzeże Helskie (Praga-Północ), Dolnośląska (Żoliborz), Tramwajowa (Wesoła), Porcelanowa (Włochy), Plastyczna (Włochy), Grodziska (Wola), Juliana Przybosia (Śródmieście), Gąsek (Wilanów), Adolfa Pawińskiego (Ochota), Andrzeja Frycza-Modrzewskiego (Praga-Południe), Wincentego Rzymowskiego (Mokotów), Jamesa Joyce'a (Bemowo), Magiczna (Białołęka), Kazimierza Kumanieckiego (Praga-Południe), Ciekawa (1) (Wesoła), Dubieńska (Praga-Południe), Białozora (Ursynów), Arkadowa (Ursynów), Heloizy (Targówek), Armanda Calinescu (Śródmieście), Adama Branickiego (Wilanów), Łomiańska (Bielany), Wiktora Gomulickiego (Śródmieście), Graniczna (1) (Wesoła), Hejnałowa (Włochy), Humanistów (Bielany), Świeża (Praga-Północ), Sekwoi (Wesoła), Białobrzeska (Ochota), Sekundowa (Włochy), Jeździecka (Bemowo), Fregaty (Mokotów), Słowicza (Włochy), Dukatowa (Włochy), Kępna (Praga-Północ), płk. Ignacego Boernera (Bemowo), Boruty (Targówek), ks. Józefa Iwaniuka (Wesoła), Jana Zamoyskiego (Praga-Południe), Trakt Napoleoński (Wawer), Warszawska (Ursus), Hoża (Śródmieście), Kolejarska (Targówek), Adama Asnyka (1) (Wesoła), Topazowa (1) (Wesoła), Sulęcińska (Wawer), Seweryna Goszczyńskiego (Mokotów), Jana Pawła II (Wola), Rzepichy (Targówek), Legionowa (Bemowo), Wygon (Bielany), Kuracyjna (Mokotów), Jemiołowa (Wawer), Jedwabnicza (Mokotów), Krakowskie Przedmieście (Śródmieście), Stajenna (Włochy), Świętojańska (Śródmieście), Stanisława Augusta (Praga-Południe), Rozłączona (Białołęka), Michała Rosnowskiego (Wilanów), Pod Strzechą (Ursynów), Józefa Mehoffera (Białołęka), Kruszwicka (Wawer), Czerwonego Krzyża (Śródmieście), Budowlana (Targówek), Padewska (Mokotów), Konrada Guderskiego (Praga-Południe), Liściasta (Wesoła), Safony (Targówek), Wacława Gąsiorowskiego (Bemowo), Abecadło (Bielany), Jana Zaorskiego (Ursynów), Polska (Mokotów), Bukszpanowa (Mokotów), Ciżemki (Targówek), Starego Dębu (Białołęka), Drewnicka (Praga-Południe), Fromborska (Wawer), Szklanych Domów (Praga-Południe), Byczyńska (Praga-Południe), Zadanie 04 (Wesoła), Goławicka (Targówek), Tadeusza Kotarbińskiego (Praga-Południe), Dzwonnicza (Ursynów), Christa Botewa (Białołęka), Bohdana Wodiczko (Śródmieście), Anny Jagiellonki (Bielany), Motycka (Targówek), Domaniewska (Mokotów), Siedlecka (Praga-Północ), Mroźna (Targówek), Fosa (Ursynów), Tymotki (Białołęka), Załogi Samolotu "Kościuszko" (Ursynów), Wojciecha Gersona (Praga-Północ), Fuksji (Wawer), Stawy (Włochy), Michała Bałuckiego (Mokotów), Przedatki (Wilanów), Jagiellońska (Praga-Północ), Aroniowa (Białołęka), Prawdziwka (Ursynów), Furmańska (Śródmieście), Podkowińska (Bemowo), Rezerwowa (Włochy), O. i A. Małkowskich (Mokotów), Świętokrzyska (Śródmieście), Anieli Krzywoń (Bemowo), Natoliński (Wilanów), Rzewińska (Targówek), Zabłocka (Białołęka), Gilarska (Targówek), Lidzbarska (Białołęka), Teresińska (Mokotów), Stanisława Grochowiaka (Bielany), Barszczewska (Żoliborz), Bartosza Głowackiego (Bielany), Mleczna (Targówek), Wieśniacza (Bemowo), Prezydencka (Ochota), Wodniaków (Wawer), Drapińska (Targówek), Menueta (Ursynów), Rezerwat Lasek Bielański (Bielany), Astry (Wawer), Spółdzielcza (1) (Wesoła), Kąkolowa (Wawer), Nowotyska (Ursus), Andyjska (Bemowo), Kaskadowa (Bielany), Sztukatorska (Rembertów), Józefowska (Targówek), ks. Józefa Stanka (Śródmieście), Aleksandra Kotsisa (Praga-Północ), Franciszka Bartoszka (Mokotów), Roztocka (Praga-Południe), Radosna (1) (Wesoła), Dyngus (Targówek), Oberka (Ursynów), Pomianowska (Białołęka), Ogólna (Bielany), Pustułeczki (Ursynów), Łęczycka (Ochota), Zielonogórska (Ursus), Badylarska (Ursus), Praska (Targówek), Kwitnąca (Bielany), Jabłeczna (Wawer), Zakątna (Białołęka), Łagodna (Mokotów), Karkonoska (Targówek), Dzielna (1) (Wesoła), Suchy Las (Ursus), Toruńska (Praga-Północ), Przewoźników (Targówek), Elegijna (Ursynów), Pustola (Wola), Brata Alberta (Wesoła), Cienista (1) (Wesoła), Błękitna (Wawer), Nawłocka (Ursynów), Nakielska (Wola), Mirowski (Śródmieście), Lucyny Messal (Białołęka), Juliusza Osterwy (Wawer), Sportowa (1) (Wesoła), Jana Pawła II (Wesoła), Łaziebna (Praga-Południe), Uroczysko (Targówek), Bełdan (Mokotów), Zygmunta III (Rembertów), Polnej Róży (Ursynów), Śmiała (1) (Wesoła), Marcina Kątskiego (Białołęka), Sulimy (Mokotów), Przylesie (Białołęka), gen. Antoniego Chruściela "Montera" (Rembertów), gen. Bronisława Bohaterewicza (Praga-Południe), Urle (Mokotów), Blacharska (Mokotów), Ciekawa (Wawer), Piotrkowska (Ochota), Witki (Włochy), Szczytowa (Wawer), Romana Sanguszki (Śródmieście), Papieska (Białołęka), Romantyczna (Wawer), Świerkowa (Białołęka), Wolborska (Włochy), Komandosów (Rembertów), Witolda Doroszewskiego (Bemowo), Szwoleżerów (Śródmieście), Pokucka (Praga-Południe), Barkocińska (Targówek), Wielicka (Mokotów), Łużycka (Mokotów), Stanisława Małachowskiego (Śródmieście), Krokwi (Białołęka), Józefa Hoene-Wrońskiego (Śródmieście), Eugeniusza Lokajskiego (Ursynów), Nasza (Wawer), Śląska (Włochy), Leona Danielewicza (Mokotów), Tulipanowa (Wawer), Bolesława Limanowskiego (Mokotów), Zagaje (Białołęka), Dąbrowiecka (Praga-Południe), Litawora (Targówek), Ludwika Narbutta (Mokotów), Czerwonych Wierchów (Ursynów), Jana Pawła Woronicza (Mokotów), Drwali (Wawer), Zbąszyńska (Włochy), Dowódców (Rembertów), Stefana Okrzei (Praga-Północ), Męcińska (Praga-Południe), Widzewska (Targówek), Notarialna (Rembertów), Wita Stwosza (1) (Wesoła), Oliwska (Targówek), Nowolipie (Śródmieście), Wodna (Śródmieście), Mariana Pisarka (Praga-Południe), Królewicza Jakuba (Wilanów), Mikołaja Kopernika (1) (Wesoła), Kadetów (Wawer), Leszczynowa (1) (Wesoła), Olimpijska (Mokotów), Vincenta van Gogha (Białołęka), Ziemiańska (Targówek), Bluszczowa (Wawer), Cieplicka (Mokotów), Burakowska (Żoliborz), Wyględowska (Mokotów), Kamionkowska (Praga-Południe), Adolfa Dygasińskiego (Żoliborz), Ligi Morskiej i Rzecznej (Białołęka), Lubelska (Praga-Południe), Wagonowa (Włochy), Dereniowa (Ursynów), Uranowa (Targówek), Wolska (Wola), Jasówka (Rembertów), Ludwika Waryńskiego (Śródmieście), Most Księcia Józefa Poniatowskiego (Praga-Południe), Dychowska (Wawer), Narwik (Bemowo), 1 Sierpnia (Włochy), Rajszewska (Bielany), Przyce (Wola), Stefana Berenta (Wesoła), Dragonów (Śródmieście), Stanisława Dygata (Mokotów), Pratulińska (Targówek), Fanfarowa (Ursynów), Wojciecha Bogusławskiego (Bielany), Lucjana Rydla (Bielany), Szamocka (Żoliborz), Elbląska (Wola), Żółkowskich (Żoliborz), Rodzinna (Bemowo), Jakuba Mortkowicza (Ursynów), Poległych (Bielany), Wiesiołka (Wawer), Poranek (Wilanów), Rolnicza (Wawer), Fizylierów (Rembertów), Kluczborska (Bemowo), Przyłęcka (Włochy), Bociania (Ursynów), Głuszycka (Włochy), Ożarowska (Wola), Cypriana Kamila Norwida (1) (Wesoła), Werandowa (Białołęka), Cyrkonii (Wesoła), Irysów (Wesoła), Egipska (Praga-Południe), Urodzajna (Wilanów), Pińczowska (Wawer), Fletniowa (Białołęka), Asfaltowa (Mokotów), Juraty (Mokotów), Rumby (Ursynów), Chabrów (Wesoła), Olszyna (Bielany), Batalionu Harcerskiego AK "Wigry" (Śródmieście), Haubicy (Rembertów), Akurat (Włochy), Libawska (Bielany), Ostrogi (Wawer), Moczydło (Wola), Słotna (Wawer), Płudowska (Białołęka), Goplańska (Wilanów), Jana Bułhaka (Bemowo), Sadkowska (Białołęka), Spedycyjna (Białołęka), Adolfa Suligowskiego (Mokotów), Cichej Wody (Ursynów), Flagowa (Włochy), Nowa (Wesoła), Promenada (Mokotów), Trocinowa (Wawer), Bachmacka (Mokotów), Szczera (Włochy), Boczańska (Białołęka), Oknicka (Białołęka), Pajęcza (Wawer), Bałtycka (Białołęka), Zgrupowania "Żmija" (Bielany), Zaułek Braci Pakulskich (Śródmieście), Kazimierza Jeżewskiego (Ursynów), ks. bp. Juliusza Burschego (Śródmieście), Łucznicza (Mokotów), Glicynii (Wawer), Aleksandra Fredry (Śródmieście), Cygańska (Wawer), Wyprawa (Wilanów), Irydowa (Wesoła), Stanisława Moniuszki (1) (Wesoła), Dekarska (Włochy), Łyżwiarska (Mokotów), Galla Anonima (Bielany), Semaforowa (Białołęka), Arbuzowa (Wilanów), Stanisława Rogalskiego (Praga-Południe), Nad Rzeczką (Białołęka), Samsonowska (Ursynów), "Starszych Panów" (Mokotów), Akacjowa (1) (Wesoła), Węgrowska (Targówek), Lubczyka (Białołęka), Mikołaja Wierzynka (Wola), Żubrowa (Bielany), Dedala (Praga-Południe), Zgrupowania AK "Kryska" (Śródmieście), Ewarysta Bronisława Backiego (Bielany), Wodzirejów (Ursynów), Antoniego Czechowa (Bielany), Wyczółki (Ursynów), Kotwiczna (Włochy), Andrzeja Szomańskiego (Ursus), Rzeczypospolitej (Wilanów), Zecerska (Rembertów), Wołodyjowskiego (Mokotów), Drezdeńska (Praga-Południe), Kamyk (Wesoła), Czakowa (Bemowo), Adama Próchnika (Żoliborz), Nicejska (Mokotów), Śliska (1) (Wesoła), Wejherowska (Targówek), Gozdawitów (Białołęka), św. Stanisława (Wola), Gdańska (Bielany), Henryka Sienkiewicza (1) (Wesoła), Juliana Adolfa Święcickiego (Żoliborz), Grabalówki (Wilanów), Włodarzewska (Włochy), Tukana (Ursynów), Leśnych Ziół (Wesoła), Komputerowa (Mokotów), Kobielska (Praga-Południe), Odpoczynek (Wilanów), Rezedowa (Wawer), Koncertowa (Ursynów), Żwirowa (Ochota), Okolska (Mokotów), Miedziana (Wola), Puchaczy (Ursynów), Batalionu AK "Olza" (Mokotów), Żmudzka (Targówek), Rękawicznicza (Rembertów), Jesionowa (Ochota), Waflowa (Wilanów), Bernardyńska (Mokotów), Lotnicza (1) (Wesoła), Jazgarzewska (Mokotów), Perlicza (Ursynów), Głuszca (Ursynów), Dynowska (Praga-Południe), Kaczeńca (Wawer), Muzealna (Bielany), Uznamska (Targówek), Franciszka Salezego Jezierskiego (Śródmieście), Koszęcińska (Wawer), Balaton (Bielany), Siedzibna (Targówek), Przy Wodzie (Targówek), Olecka (Wawer), Kąpielowa (Mokotów), Koszykowa (Śródmieście), Józefa Szczepańskiego "Ziutka" (Wola), Odrzykońska (Ochota), Augustówka (Wilanów), Darłowska (Praga-Południe), Wilhelma Konrada Roentgena (Ursynów), Agawy (Wola), Limby (1) (Wesoła), Międzyrzecka (Wawer), Błońska (Śródmieście), Augustyna Wincentego Locci (Mokotów), Jana Henryka Dąbrowskiego (Śródmieście), Kurkowa (Ursynów), Bazy Lotniczej "Łużyce" (Włochy), Rymanowska (Mokotów), Burzliwa (Wawer), Zagórzańska (Wawer), Cudne Manowce (Białołęka), im. Józefa Piłsudskiego (Ochota), Krakowiaków (Włochy), Radłowa (Wawer), Lisi Jar (Ursynów), Nadwiślańska (Targówek), Ofiar Zbrodni Katyńskiej (Żoliborz), Gotycka (Bielany), Henryka Świątkowskiego (Ursynów), Wiadukt Stanisława Markiewicza (Śródmieście), Bronisława Czecha (Wawer), Piątkowska (Włochy), Botaniczny (Ursynów), Piechoty Wybranieckiej (Ursus), Swojska (Targówek), Mazurska (Białołęka), Gallijska (Praga-Południe), Artystów (Ursynów), Jana Olbrachta (Wola), Torfowa (1) (Wesoła), Oczeretu (Białołęka), Raszyńska (Ochota), Kłodzka (Wawer), Krańcowa (Włochy), Marecka (Wawer), Brzostowska (Wawer), gen. Stanisława Maczka (Bemowo), Artyleryjska (Białołęka), Myszkowska (Targówek), Berneńska (Praga-Południe), Bartycka (Mokotów), III Poprzeczna (Wawer), Bankowa (Wesoła), Władysława Umińskiego (Praga-Południe), Adama Ciołkosza (Białołęka), Turkawki (Ursynów), Mosiężna (Targówek), Działowa (Wawer), Na Krańcu (Włochy), Zamiany (Ursynów), Pelikanów (Ursynów), Alberta Einsteina (Bemowo), Nagietkowa (Wawer), Kampinoska (Bielany), Daglezji (1) (Wesoła), Kórnicka (Ursynów), Jarzębinowa (Wesoła), Hanki Czaki (Żoliborz), Metryczna (Wilanów), Czesława Tańskiego (Włochy), Dąbrowszczaków (Praga-Północ), Koralowa (Wilanów), Stawowa (Wawer), Twarda (Wola), Uśmiech (Włochy), Szyszaków (Rembertów), Dominikańska (Mokotów), Kazimierza Zarankiewicza (Włochy), Plantowa (Targówek), Nowosądecka (Targówek), Antygony (Targówek), Osowska (Praga-Południe), Meksykańska (Praga-Południe), Szoferska (Wawer), Tadeusza Marii Barbary Włodzimierza Fijewskich (Śródmieście), Koźmińska (Śródmieście), Ułanów Krechowieckich (Wawer), Stocka (Praga-Południe), Rzeczycka (Wawer), Rękodzielnicza (Włochy), Szkolna (1) (Wesoła), Będzińska (Wawer), Wytworna (Mokotów), Pasaż Wacława Niżyńskiego (Śródmieście), Zaolziańska (Ursynów), Andromedy (Bielany), Postępu (Mokotów), Cyraneczki (Praga-Południe), Seledynowa (Targówek), Stanisława Miłkowskiego (Wawer), Gottlieba Daimlera (Włochy), Złotokwiatu (Białołęka), Krasiczyńska (Targówek), Tarchomińska (Praga-Północ), Morysin (Wilanów), Łobeska (Włochy), Brzeziny (Białołęka), Animuszu (Białołęka), Stanisława Kazury (Ursynów), Grzegorza Piramowicza (Mokotów), Portofino (Mokotów), Diamentowa (Targówek), Dębinki (Białołęka), Czeremchowa (Białołęka), Ornak (Ursynów), Przylaszczkowa (Wawer), Orbity (Rembertów), Daleszycka (Włochy), Zgierska (Praga-Południe), Działkowa (Włochy), Jaskrów (Wawer), Barwna (Ursynów), Króla Artura (Targówek), Matuszewska (Targówek), Kleopatry (Targówek), Kanadyjska (Praga-Południe), Bagażowa (Mokotów), Samosiejki (Białołęka), Trzykrotki (Wawer), Rogatkowa (Wawer), Księcia Witolda (Rembertów), Egejska (Mokotów), Żonkilowa (Wawer), Mokotowska (Śródmieście), Jana Pawła II (Żoliborz), Brodnicka (Wawer), Niepodległości (Śródmieście), Norberta Barlickiego (Rembertów), Relaksowa (Ursynów), Stawiszyńska (Wawer), Most Syreny (Śródmieście), Żegoty (Włochy), Szafranowa (Wesoła), Józefa Ignacego Kraszewskiego (Bemowo), Marszałka Józefa Piłsudskiego (Wesoła), Wołyński (Żoliborz), Salamandry (Praga-Południe), Kowarska (Wawer), Natolińska (Śródmieście), Pontonierów (Rembertów), Ochocka (Ursus), Ukośna (Wawer), Węgierska (Ochota), Na Przyzbie (Ursynów), Edwarda Józefa Abramowskiego (Mokotów), Moczydłowska (Ursynów), Jana Kiepury (Ursynów), Wierzbiny (Białołęka), Kozłowicka (Bemowo), Gerwazego (Targówek), Adama Mickiewicza (1) (Wesoła), Hebanowa (1) (Wesoła), Sałatkowa (Mokotów), Promienna (Targówek), Stefana Batorego (Ochota), Olszynowa (Bielany), Siemiatycka (Bemowo), Krośniewicka (Targówek), Lniana (Targówek), Studzienna (Wola), Pisankowa (Białołęka), Nowodworska (Białołęka), Kondracka (Ursynów), Słonecznej Polany (Wesoła), Srebrna (Wola), Rychnowska (Wawer), Traszki (Białołęka), Leopolda Lisa-Kuli (Żoliborz), Wawrzynowa (Wawer), Skwerek Złotówki (Ursynów), Józefa Bellottiego (Wola), Teodora Axentowicza (Wawer), Hodowlana (Targówek), Strzelecka (Praga-Północ), Obywatelska (Włochy), Błękitna (1) (Wesoła), Wyścigowa (Ursynów), Łukowa (Mokotów), Bełska (Mokotów), Antoniego Mackiewicza (Praga-Północ), Juliana Ursyna Niemcewicza (1) (Wesoła), Wiązowska (Wawer), Bokserska (Ursynów), Jana Sibeliusa (Mokotów), Orańska (Targówek), Głogowa (Mokotów), Emila Młynarskiego (Śródmieście), Zgrupowania AK "Radosław" (Wola), Czysta (Ursynów), Włodzimierza Skalmowskiego (Wawer), Boleść (Śródmieście), Kuropatwy (Ursynów), Wczele (Białołęka), Kapelanów AK (Praga-Południe), Józefa Becka (Mokotów), Sielanki (Wilanów), Jana Młota (Praga-Północ), Gniazdowska (Targówek), Zbrojarska (Praga-Południe), Aleksandra Fleminga (Białołęka), Józefa Dwernickiego (1) (Wesoła), Międzyparkowa (Śródmieście), Płocka (Wola), Fort Chrzanów (Bemowo), Berestecka (Wola), Śmieszna (Targówek), Majolikowa (Białołęka), Dźwigowa (Włochy), ks. Piotra Skargi (Targówek), Izaaka Newtona (Bemowo), X Poprzeczna (Wawer), Władysława Hassa (Ursus), Zawilców (Wawer), Przeskok (Śródmieście), Na Rozdrożu (Śródmieście), Franciszka Ilskiego (Rembertów), Brzeska (Praga-Północ), Kleszczowa (Włochy), Boglarczyków (Ursynów), Łagowska (Bemowo), Określona (Targówek), Na Skarpie (Śródmieście), Kominiarska (Rembertów), Franciszka Rymkiewicza (Żoliborz), św. Andrzeja Boboli (Mokotów), Hajoty (Bielany), Strzygłowska (Wawer), Berezyńska (Praga-Południe), Sawy (Targówek), Bolesława Prusa (Śródmieście), Rytelska (Bielany), Złocienia (Wola), Panoramy (Wawer), Wincentego Witosa (Mokotów), Fantazyjna (Targówek), Zenona Klemensiewicza (Bemowo), Kasztanowa (Białołęka), Dobka z Oleśnicy (Białołęka), Zadanie 11 (Wesoła), Złotej Jesieni (1) (Wesoła), Bronisława Wesołowskiego (Wawer), Ślazowa (Wawer), Jedwabnicka (Rembertów), Józefa Ignacego Kraszewskiego (1) (Wesoła), Welwetowa (Ursynów), Bitna (Żoliborz), Na Wyraju (Bemowo), Myśliwska (Białołęka), Józefa Brandta (Bemowo), Karla (Rembertów), Szymanowska (Śródmieście), Bolesława Krzywoustego (Ursus), Cytrusowa (Białołęka), Celtów (Białołęka), Powodowska (Targówek), Roalda Amundsena (Ursynów), Fizyków (Rembertów), I Poprzeczna (Wawer), Burleska (Bielany), Budrysów (Praga-Południe), Odkryta (Białołęka), Ziębicka (Bemowo), Rybałtów (Ursynów), Miechowska (Śródmieście), Zgrupowania "Żyrafa" (Bielany), Bankowy (Śródmieście), Grajewska (Praga-Północ), Korowodu (Ursynów), Platanowa (Białołęka), Kircholmska (Bemowo), Józefa Chełmońskiego (Ursus), Daleka (Ochota), Argentyńska (Praga-Południe), Młynarska (Wola), Dzierżoniowska (Bielany), Iwicka (Mokotów), Szkolna (Śródmieście), Ferenca Keresztes-Fischera (Ursynów), Chabrowa (Bielany), Prozy (Bielany), Figiel (Ochota), Wisienki (Wawer), Kokosowa (Wilanów), Polarna (Wawer), Ojrzanowska (Wawer), Początkowa (Wawer), Konturowa (Białołęka), Króla Maciusia (Wawer), Aleksandra Patkowskiego (Mokotów), Nowosielecka (Mokotów), Jana Kasprowicza (Bielany), Ignacego Domeyki (Praga-Południe), Aksamitna (Włochy), Dziewanowska (Rembertów), Lemiesz (Białołęka), Załuski (Włochy), Leśna (Ursynów), Bedricha Smetany (Mokotów), Klementyny Hoffmanowej (Ochota), Mimozy (Wawer), Wydawnicza (Wawer), Niska (Wola), Wojciecha Świętosławskiego (Białołęka), Radziejowicka (Bemowo), Hetmańska (Praga-Południe), Stroma (Wola), Józefa Mianowskiego (Ochota), Wyszkowska (Białołęka), Daglezji (Bielany), Spytka z Melsztyna (Targówek), Mrągowska (Wawer), Borzęcińska (Bemowo), Pocztowa (Białołęka), Dworkowa (1) (Wesoła), Narcyzowa (Wawer), Przecławska (Targówek), Cedrowa (Wawer), Zabawna (Wawer), Gorzelnicza (Praga-Południe), Morgowa (Praga-Południe), Traczy (Rembertów), Paryska (Praga-Południe), Filona (Mokotów), Ciszewska (Włochy), Saska (Praga-Południe), Pana Tadeusza (Włochy), Bolesławicka (Targówek), Jana Sebastiana Bacha (Mokotów), Bajkowa (Wawer), Powiatowa (Wawer), Sybilli (Żoliborz), Czółenkowa (Włochy), Biedronki (Wilanów), Cienista (Włochy), Marywilska (Białołęka), Edwarda Jelinka (Żoliborz), Stelmachów (Rembertów), Globusowa (Włochy), Kaniowska (Żoliborz), Masztalerska (Rembertów), Mniszka (Wawer), Szmula Zygelbojma (Śródmieście), Kercelak (Wola), Tylna (Wola), Bohaterów Września (Ochota), Cypryjska (Mokotów), Macedońska (Mokotów), Perkoza (Ursynów), Szczęśliwa (Białołęka), Słomiana (Bemowo), Sopocka (Mokotów), Przepiórki (Włochy), Kresowa (Wawer), Czerniowiecka (Mokotów), Matecznik (Rembertów), Stoicka (Włochy), Krzysztofa Kamila Baczyńskiego (Śródmieście), Zygmunta Augusta (Ursus), Antoniego Magiera (Bielany), Konwaliowa (1) (Wesoła), Kolektorska (Żoliborz), Nowotarska (Mokotów), Ciasna (1) (Wesoła), Suwalska (Targówek), ks. Stefana Niedzielaka (Praga-Północ), Rumiankowa (1) (Wesoła), Jana Maklakiewicza (Mokotów), Calowa (Wilanów), Wąska (1) (Wesoła), Krasnołęcka (Mokotów), Etiudy Rewolucyjnej (Mokotów), Orla (1) (Wesoła), Kątowa (Żoliborz), Politechniki (Śródmieście), Łomżyńska (Praga-Północ), Wrzeciono (Bielany), Rodzynkowa (Mokotów), Króżańska (Mokotów), Trele (Ursynów), Obrońców Tobruku (Bemowo), 1 Praskiego Pułku (1) (Wesoła), Morelowa (Białołęka), Metrykantów (Ochota), Filomatów (Praga-Południe), Ogórkowa (Wawer), Krechowiecka (Żoliborz), Most Siekierkowski (Wawer), Czechowicka (Praga-Południe), Gronowa (Wilanów), Fukierów (Bielany), Sagalli (Wesoła), Cząstkowska (Bielany), Torowa (Rembertów), Płowce (Praga-Południe), Grobelska (Targówek), Osuchowska (Białołęka), Dzikiej Róży (Wesoła), Sułkowicka (Mokotów), Mistrzowska (Bielany), Krzesanego (Ursynów), Piotra Maszyńskiego (Śródmieście), Ogrodnicza (Targówek), Domowa (Mokotów), Solec (Śródmieście), Koźlaków (Ursynów), Turmoncka (Targówek), Paprotki (Wilanów), Przygodna (Wawer), Górczewska (Wola), Lotosu (Rembertów), Objazdowa (Praga-Północ), Wieniecka (Targówek), Powałów (Białołęka), Floriańska (Praga-Północ), Szczytnowska (Wawer), Żywiczna (Białołęka), Przy Forcie (Ursus), Zaokopowa (Praga-Północ), Kajetana Koźmiana (Żoliborz), Cichociemnych (Praga-Południe), gen. Leonarda Skierskiego (Targówek), Kukiełki (Ochota), Ruciańska (Białołęka), Bartnicza (Targówek), Stefana Dembego (Ursynów), Wiosny Ludów (Ursus), Andrzeja Struga (Włochy), Hipotezy (Włochy), Szatkowników (Rembertów), Lalki (Ursus), Witolda Gombrowicza (Bielany), Zarośla (Praga-Południe), Byszewska (Targówek), Jana Brożka (Wola), Henryka Małkowskiego (Mokotów), Pasieczna (Białołęka), Józefa Supińskiego (Ochota), Krypska (Praga-Południe), Grzybowska (Wola), Nieszawska (Targówek), Tomasza Nocznickiego (Bielany), Mielecka (Wawer), Marcina Kromera (Ochota), Na Skarpie (Mokotów), Bieniewicka (Żoliborz), Podkładowa (Białołęka), Burakowa (Wawer), Zwierzyniecka (Mokotów), Szmaragdowa (Targówek), Stanisława Żaryna (Mokotów), Poli Gojawiczyńskiej (Żoliborz), Włoska (Mokotów), Grzywaczy (Ursynów), Natalii (Bemowo), Bzowa (Mokotów), Smardzewska (Wawer), Dworcowa (Wawer), Andrutowa (Wilanów), Wasilkowska (Wawer), Libijska (Praga-Południe), Zaranie (Włochy), Dewajtis (Bielany), Franciszka Żymirskiego (Praga-Południe), Łososiowa (Mokotów), Golędzinowska (Praga-Północ), Filtrowa (Ochota), Andrzeja Munka (Żoliborz), Juliana Bruna (Mokotów), Pawłowska (Wawer), Mariusza Zaruskiego (Śródmieście), Jana Baptysty Moliera (Śródmieście), Bernardyński (Mokotów), Forsycji (Białołęka), Guńki (Białołęka), Zgrupowania "Żubr" (Bielany), Rosy Bailly (Bemowo), Białoskórnicza (Śródmieście), Daniłowiczowska (Śródmieście), Izerska (Wawer), Pałuków (Białołęka), Elektoralna (Śródmieście), Zbójnogórska (Wawer), Skałacka (Mokotów), Kosobudzka (Białołęka), Osadnicza (Wawer), Brygadzistów (Bemowo), Solankowa (Mokotów), Gościnna (Białołęka), Radłowska (Wawer), Mikołaja Kopernika (Śródmieście), Łukowska (Praga-Południe), Kinowa (Praga-Południe), Landwarowska (Białołęka), Guliwera (Targówek), Chlubna (Białołęka), Zadanie 05 (Wesoła), Michała Kajki (Wawer), Zgodna (Wawer), Poezji (Wawer), Henryka Melcera (Ursus), Romea i Julii (Praga-Południe), Mydlarska (Wawer), Elektoralna (Wola), Artura Zawiszy (Ochota), Grzegorza Fitelberga (Mokotów), Gazowa (Wesoła), Synów Pułku (Bemowo), gen. Józefa Hallera (Praga-Północ), Wąska (Białołęka), Markietanki (Rembertów), Księcia Ziemowita (Targówek), Jana Zygmunta Skrzyneckiego (Wawer), Orzechowa (1) (Wesoła), Rudzka (Bielany), Janiny Porazińskiej (Białołęka), Podstarościch (Żoliborz), Ludwika Krzywickiego (Ochota), Ślimaka (Wawer), Piękna (Śródmieście), Klonowa (Mokotów), Lustrzana (Bemowo), Gawota (Ursynów), Gogolińska (Ursynów), św. Hieronima (Targówek), Przyjaźni (Wawer), Golfowa (Wesoła), Szeligowska (Bemowo), Magistracka (Wola), Bugaj (Śródmieście), Jana Dantyszka (Ochota), Eryka Dahlberga (Wola), Leonida Teligi (Ursynów), Kretonowa (Ursynów), Śliwkowa (Białołęka), Lipska (Praga-Południe), Wacława Żenczykowskiego (Mokotów), Hery (Bemowo), mjr. Franciszka M. Amałowicza "Tatara" (Rembertów), Dęblińska (Praga-Południe), Karola Darwina (Praga-Północ), Ropczycka (Wawer), Apteczna (Praga-Południe), Indyjska (Praga-Południe), Hortensji (Wawer), Fausta (Targówek), Jana Marcina Szancera (Ursus), Akermańska (Mokotów), Jamesa Gordona Bennetta (Włochy), Smyczkowa (Mokotów), Na Grobli (Targówek), Fryderyka Chopina (Śródmieście), Ezopa (Wawer), Panny Wodnej (Wawer), Pasaż Witolda Rowickiego (Śródmieście), Staszowska (Mokotów), Łąkowa (Białołęka), Monte Cassino (Wola), Zjednoczenia (Bielany), Kłobucka (Ursynów), Wilcza (Śródmieście), Złota (Wola), Oraczy (Rembertów), gen. Józefa Zajączka (Żoliborz), Lubkowska (Mokotów), Retmańska (Wawer), Józefa Lewartowskiego (Śródmieście), Jazdy Polskiej (Śródmieście), Cisowa (Mokotów), Prymasa Tysiąclecia (Wola), Częstochowska (Ochota), Szczęśliwicka (Ochota), Uprawna (Wilanów), Kaszmirowa (Wawer), Szachowa (Wawer), Ludwika Hirszfelda (Ursynów), Skierniewicka (Wola), Tymiankowa (Targówek), Łucznicza (Wilanów), Strunowa (Białołęka), Równoległa (Włochy), Inowłodzka (Białołęka), Pergaminów (Bielany), Kleczewska (Bielany), Niedzielna (Wilanów), Swoszowicka (Mokotów), Bruszewska (Białołęka), Strubiczów (Włochy), Długopolska (Włochy), Polna (Śródmieście), Stokłosy (Ursynów), Kapitulna (Śródmieście), Zakamarek (Wilanów), Śródziemnomorska (Mokotów), Spółdzielcza (Wawer), Radomska (Ochota), Brwinowska (Ochota), Sieniawska (Wawer), Popas (Włochy), Odblask (Włochy), Rembertowska (Wesoła), Kaśki Kariatydy (Targówek), Osiecka (Praga-Południe), Most Siekierkowski (Mokotów), Ebro (Bemowo), Dwóch Mieczy (Rembertów), Wacława Sieroszewskiego (Śródmieście), Franciszkańska (Śródmieście), Władysława Smoleńskiego (Bielany), Ruczaj (Wilanów), Płytowa (Białołęka), Wierna (Targówek), Wydmowa (Wesoła), Józefa Strusia (Wawer), Hafciarska (Wawer), Stanisława Witkiewicza (Praga-Północ), Gajowa (1) (Wesoła), św. Bonifacego (Mokotów), Witolda Lutosławskiego (Żoliborz), Kobuza (Ursynów), Siennicka (Praga-Południe), Garncarska (Wawer), Bielska (Ochota), Dobrzyniecka (Praga-Południe), Piechocka (Białołęka), Dobra (1) (Wesoła), Pomorska (Białołęka), Kobierzycka (Białołęka), Giermków (Rembertów), Koprzywiańska (Praga-Południe), Mikołaja Trąby (Białołęka), Głogowska (Żoliborz), Czatów (Wawer), Referendarska (Ochota), Józefa Korzeniowskiego (Ochota), Solurska (Wawer), Łowcza (Wilanów), Cudna (Białołęka), Józefa Wybickiego (Bemowo), Zapaśnicza (Włochy), Terespolska (Praga-Południe), Niemirowska (Wilanów), Artura Grottgera (Mokotów), Bolesława Szareckiego (Bemowo), Begonii (Wawer), Podolska (Praga-Południe), Franciszka Hynka (Włochy), Krakusa (Targówek), Rafała Krajewskiego (Żoliborz), Zielone Zacisze (Targówek), Jasielska (Ochota), Biała (Wola), Przechodnia (Śródmieście), Pińska (Targówek), Dumki (Ursynów), Barometryczna (Włochy), Zbożowa (Białołęka), Przelot (Wawer), Ulanowska (Wawer), Minutowa (Włochy), Goworka (Mokotów), Chmurna (Targówek), Kotylion (Ursynów), Dłużewska (Mokotów), Juliana Bartoszewicza (Śródmieście), Wrzesińska (Praga-Północ), Józefa Chmiela (Ursus), Aleksandra Gierymskiego (Mokotów), Podchorążych (Śródmieście), Rolanda (Targówek), Hanki Ordonówny (Białołęka), Melomanów (Mokotów), Atlasowa (Włochy), Andrzeja Pszenickiego (Mokotów), Henryka Raabego (Ursynów), Trębacka (Śródmieście), Kartaginy (Mokotów), Marcellego Bacciarellego (Śródmieście), Regulska (Ursus), Henryka Opieńskiego (Ursus), Leszowa (Ochota), Wylotowa (Wawer), Las Kabacki im. Stefana Starzyńskiego (Ursynów), Kacza (Wola), Służby Polsce (Ursynów), Szybowcowa (Włochy), Kalendarzowa (Białołęka), Stryjeńskich (Ursynów), Liścienia (Wawer), Dawna (Śródmieście), Dalanowska (Targówek), Antoniego Brodowskiego (Targówek), Stanisława Bodycha (Ursus), Cytadeli (Białołęka), Batalionu AK "Gozdawa" (Śródmieście), Kluczowa (Bielany), Urocza (1) (Wesoła), Karminowa (Targówek), Wrzosowa (1) (Wesoła), Przodowników (Wawer), Jara (Wilanów), Lwowska (Śródmieście), Otawska (Wawer), Przechodnia (1) (Wesoła), Muchomora (Ursynów), Malinowa (Ursus), Pielgrzymów (Rembertów), Władysława Okińskiego (Ochota), Faustyna Czerwijowskiego (Śródmieście), Rozewska (Białołęka), Zdzisława Lubomirskiego (Wola), Wydmińska (Mokotów), Literatów (Wesoła), Haliny Krahelskiej (Targówek), Józefa Szymańskiego (Rembertów), Zastępowa (Targówek), Czerska (Mokotów), Drzeworytników (Bemowo), Piwoniowa (Białołęka), Sebastiana Klonowicza (Wola), Borowej Góry (Bemowo), Mordechaja Anielewicza (Śródmieście), Stojanowska (Targówek), Gwarków (Targówek), Stanisława Jagmina (Białołęka), Gwiazda Polski (Mokotów), Jana Karola Chodkiewicza (Wesoła), Majdańska (Praga-Południe), Badylarska (Włochy), Rejonowa (Włochy), Trakt Lubelski (Wawer), Łąkocińska (Targówek), Wynalazek (Mokotów), Banioska (Mokotów), Andrzeja Woyciechowskiego (Żoliborz), Iwonicka (Mokotów), Kołobrzeska (Mokotów), Zmyślona (Białołęka), Simona Bolivara (Targówek), Powązkowska (Wola), Wojskowa (Targówek), Opalińska (Żoliborz), Cietrzewia (Włochy), Stanisława Kunickiego (Bemowo), 27 Grudnia (Wawer), Marii Konopnickiej (1) (Wesoła), Poronińska (Włochy), Katarynki (Ursynów), Potrzebna (Wola), 30 Pułku Strzelców Kaniowskich (Bielany), Kabaretowa (Bielany), Komunardów (Ursus), Promienista (Włochy), Szamoty (Ursus), Alka Dawidowskiego (Śródmieście), Jana Kilińskiego (1) (Wesoła), Gimnastyczna (Mokotów), Toporczyków (Białołęka), Orzycka (Mokotów), Robotnicza (Włochy), Tadeusza Czackiego (Śródmieście), Edwarda Stachury (Bielany), Ewy (Targówek), Zgrupowania AK "Róg" (Śródmieście), Bronisława Gembarzewskiego (Rembertów), Zagójska (Praga-Południe), VI Poprzeczna (Wawer), Pęcicka (Bielany), Władysława Broniewskiego (1) (Wesoła), Agatowa (Targówek), Żołnierska (Rembertów), Wykusz (Włochy), Polanki (Wesoła), Jaworzyńska (Śródmieście), Bronisława Dobrzańskiego (Wola), Pułku Baszta (Mokotów), Benedykta Polaka (Ursynów), Wioślarska (Śródmieście), Władysława Laskonogiego (Ursus), Iberyjska (Mokotów), Szalejowa (Wawer), Sklepowa (Włochy), Zbigniewa Gęsickiego "Juno" (Ursynów), Świętojerska (Śródmieście), Burmistrzowska (Śródmieście), Kolendrowa (Wesoła), Orfeusza (Ursynów), Cieplarniana (Bemowo), Jurija Gagarina (Mokotów), Elektronowa (Białołęka), Łucka (Wola), Sosnowa (Śródmieście), Dziwna (Białołęka), Tunelowa (Wola), 1 Dywizji Grenadierów-Francja 1940 (Praga-Południe), Sarny (Wawer), Trybunalska (Ochota), Stefana Pogonowskiego (Żoliborz), im. Stefana Żeromskiego (Żoliborz), Podbiałowa (Wawer), Ratuszowa (Praga-Północ), gen. Charlesa de Gaulle'a (Śródmieście), Kalinowej Łąki (Bielany), Zadumana (Ochota), Arktyczna (Wawer), Gladioli (Białołęka), Tadżycka (Wawer), Wadowicka (Białołęka), Zawiszaków (Rembertów), Balonowa (Mokotów), Beskidzka (Praga-Południe), Ciechocińska (Mokotów), Stawki (Śródmieście), Lektykarska (Bielany), Dziupli (Włochy), Pirenejska (Bemowo), św. Szczepana (Mokotów), Chełchowska (Wawer), Folwarczna (Praga-Północ), Okienko (Białołęka), Agrestowa (Wawer), Czajki (Białołęka), Most Świętokrzyski (Praga-Północ), Jordanowska (Praga-Południe), Armatnia (Wola), Bandoski (Mokotów), Stanisława Szobera (Bemowo), Dźwiękowa (Ursynów), Osikowa (Bielany), Panny (Targówek), Tadeusza Kutrzeby (Bemowo), Podgórska (Mokotów), Wileńska (Praga-Północ), Broniwoja (Mokotów), Adampolska (Praga-Południe), Wenecka (Białołęka), Klonowa (Śródmieście), Leżakowa (Wilanów), Mchów (Wawer), Obszarowa (Wawer), Skrajna (Targówek), Fajansowa (Włochy), Połczyńska (Wola), Łuczek (Włochy), Improwizacji (Bielany), Szparagowa (Wawer), Kazimierza Sprawiedliwego (Ursus), Antoniego Bolesława Dobrowolskiego (Bemowo), Celestynowska (Wawer), Bony (Ursus), Ogrodowa (1) (Wesoła), Gwiaździsta (Żoliborz), Poloneza (Ursynów), Królowej Marysieńki (Wilanów), Rudzka (Żoliborz), Limby (Wawer), Mordechaja Anielewicza (Wola), Gruntowa (Wawer), Szarych Szeregów (Wola), Jaspisowa (Wesoła), Duchnicka (Wola), Karkonoszy (Targówek), Stefana Wiecheckiego "Wiecha" (Targówek), Radzanowska (Wola), Wincentego Pstrowskiego (1) (Wesoła), Poręby (Białołęka), Uhrocie (Ursynów), Arkadii (Wawer), Hubalczyków (Wola), Macieja Kamieńskiego (Wawer), Seweryna Krzyżanowskiego (Wola), Marii Skłodowskiej-Curie (Ochota), gen. Waltera (Wawer), Lelka (Ursynów), Czerniakowska (Mokotów), Pomiechowska (Wawer), Municypalna (Włochy), Halna (Wawer), św. Teresy (Śródmieście), Przecznica (Włochy), Most Śląsko-Dąbrowski (Praga-Północ), Władysława Sikorskiego (Wesoła), Masłowiecka (Wawer), Granowska (Bielany), Równa (Praga-Północ), Bohaterów (Białołęka), Rymarska (Mokotów), Jadźwingów (Mokotów), Borzymowska (Targówek), Solferino (Rembertów), Aleje Jerozolimskie (Ursus), Biecka (Wawer), Współczesna (1) (Wesoła), Dąbrówki (Praga-Południe), Otwocka (Praga-Północ), Michała Paca (Praga-Południe), Żółwia (Bielany), Zespołowa (Wawer), Perlonowa (Włochy), Jana Szymczaka (Wola), Kupiecka (Białołęka), Rogalińska (Wola), Karola Chodkiewicza (Mokotów), Konotopska (Ursus), Sosnowiecka (Bemowo), Żupnicza (Praga-Południe), Mszczonowska (Wola), św. Cyryla i Metodego (Praga-Północ), Jarocińska (Praga-Południe), Aleksandra Brücknera (Wawer), Macierzanki (Wawer), Więźniów Politycznych Stalinizmu (Śródmieście), Witolda Zawadowskiego (Ursynów), Tawerny (Mokotów), Cmentarna (Targówek), Jurija Gagarina (Śródmieście), Woziwody (Mokotów), Marii Rodziewiczówny (Praga-Południe), Zagrodowa (Wawer), Arniki (Wawer), Zgrzebna (Targówek), Michała Ossowskiego (Targówek), Ojca Aniceta (Białołęka), Juliana Konstantego Ordona (Wola), Urocza (Wawer), Okocimska (Wola), Popiołów (Wawer), Leśny Bródno (Targówek), Malownicza (Włochy), Galileusza (Bemowo), Wichrowa (Wawer), Baonu Zośka (Wola), Bzów (Ursus), Gontarska (Rembertów), płk. Zdzisława Kuźmirskiego-Pacaka (Wola), Karowa (Śródmieście), Dmuchawcowa (Wawer), Łagodna (Wesoła), Górna (1) (Wesoła), Obwodowa (Targówek), Mikołajska (Włochy), Batalionu AK "Karpaty" (Mokotów), Dworkowa (Mokotów), Pęcherska (Mokotów), Żyrardowska (Białołęka), Niepodległości (Ochota), Międzyrzecze (Białołęka), Puchalska (Ursynów), Petunii (Wawer), Pawła Włodkowica (Białołęka), Królewicza Aleksandra (Wilanów), Wierzbowa (Śródmieście), Dobrowoja (Praga-Południe), Jasna (1) (Wesoła), Senatorska (Śródmieście), Sejmikowa (Wawer), Tymiankowa (1) (Wesoła), Łochowska (Praga-Północ), Miętowa (Białołęka), Wandy Lurie (Wola), Skawińska (Włochy), Grzybowska (Śródmieście), Tylmana Gamerskiego (Śródmieście), Kolumbijska (Bielany), Bracka (Śródmieście), Modra (Mokotów), Ceramiczna (Białołęka), mjr. Henryka Dobrzańskiego "Hubala" (Bemowo), Zawodzie (Mokotów), Opaczewska (Ochota), Kwiatów Polskich (Wawer), Witolda Rychtera (Praga-Południe), Dynamiczna (Białołęka), Znana (Wola), Ofiar Zbrodni Katyńskiej (Bemowo), Kornela Makuszyńskiego (Bielany), Józefa Ignacego Kraszewskiego (Włochy), Budki Szczęśliwickie (Włochy), Mysłowicka (Żoliborz), Zręby (Białołęka), Sadowa (1) (Wesoła), Wiatraczna (Praga-Południe), Arrasowa (Bielany), Zadanie 07 (Wesoła), Złotej Rybki (Białołęka), Kazita (Wesoła), Mewy (Ursynów), Marcina Poczobutta (Żoliborz), św. Maksymiliana Kolbego (Ursynów), Pocieszeń (Mokotów), Grębałowska (Bielany), Tapicerska (Włochy), Teodora Duracza (Bielany), Gabrieli Zapolskiej (Ochota), Grzybowski (Śródmieście), Mglista (Praga-Południe), Agaty (Ursynów), Milenijna (Białołęka), Trakt Brzeski (Wesoła), Ryżowa (Ursus), Rybna (Praga-Południe), Garwolińska (Praga-Południe), Alzacka (Praga-Południe), Ikara (Mokotów), Smoleńska (Targówek), Mańki Wojdy (Białołęka), Opolski (Wola), Żwirki i Wigury (Ochota), Jana Lechonia (Żoliborz), Swarożyca (Bielany), Roślinna (Targówek), Nasturcjowa (Wawer), Kremowa (Wilanów), Emila Zoli (Śródmieście), Zyndrama z Maszkowic (Białołęka), Józefa Nusbauma (Praga-Północ), Przemian (Białołęka), Piotra Gruszczyńskiego (Mokotów), Igańska (Praga-Południe), Ustronna (Targówek), Tyszowiecka (Wawer), Zerzeńska (Wawer), Braci Wagów (Ursynów), Ostrzycka (Praga-Południe), Władysława Przanowskiego (Wola), Bolesława Podczaszyńskiego (Bielany), Wojnicka (Praga-Północ), Karola Bohdanowicza (Ochota), Przy Grobli (Mokotów), Cokołowa (Bemowo), Romualda Mielczarskiego (Ursynów), Kamienna (Praga-Północ), Wazów (Bielany), Chęcińska (Białołęka), Kazimierza Odnowiciela (Ursus), Zapustna (Włochy), Borsucza (Włochy), Adolfa Suligowskiego (Śródmieście), Motorowa (Praga-Południe), bł. Ładysława z Gielniowa (Ochota), Lucynowska (Białołęka), Gniewkowska (Wola), Duninów (Białołęka), Latoszki (Wilanów), Mieczysława Wolfkego (Bemowo), Jana Czeczota (Mokotów), Jeżynowa (Wawer), Nowińska (Praga-Południe), Dominiki (Targówek), Sue Ryder (Ochota), Miła (1) (Wesoła), Lotnicza (Praga-Południe), Jasiniec (Białołęka), Rzeźbiarska (Wawer), Borecka (Białołęka), ks. Jerzego Popiełuszki (Żoliborz), Jerzego Kukuczki (Białołęka), Wacława Berenta (Bielany), Deszczowa (Targówek), Przasnyska (Wola), Solistów (Ursynów), ppor. Feliksa Zaremby (Wawer), Targowa (Praga-Południe), Śreniawitów (Białołęka), Awionetki RWD (Praga-Południe), Oryszewska (Bemowo), Spadowa (Wawer), Gęsta (Śródmieście), Tarniny (Mokotów), Julianowska (Targówek), Zalipie (Wawer), Bartłomieja (Mokotów), Poświętna (Rembertów), Baranowska (Ursus), Chojnowska (Targówek), ppłk. Zbigniewa Stanisława Kiedacza (Ursynów), Obrębowa (Białołęka), Władysława Orkana (Mokotów), Batumi (Mokotów), Kartonowa (Wawer), Ametystowa (1) (Wesoła), Dożynkowa (Mokotów), Szymona Konarskiego (Wesoła), Budziszyńska (Wola), Nokturnu (Bielany), Arsenalska (Rembertów), Belgijska (Mokotów), Familijna (Białołęka), Jadwigi i Witolda Kokoszków (Targówek), Wirażowa (Włochy), Westerplatte (Bemowo), Wyrzyska (Włochy), Tadeusza Krępowieckiego (Wola), Nałęczowska (Mokotów), Śródborowska (Wawer), Lawendowa (1) (Wesoła), Powroźnicza (Rembertów), Jesiennych Liści (Białołęka), Mroczna (Wola), Ksawerów (Mokotów), Kozia (1) (Wesoła), Stanisława Grzesiuka (Mokotów), Mrówcza (Wawer), Raniuszka (Ursynów), 21 Pułku Piechoty Dzieci Warszawy (Praga-Południe), Cieślewskich (Białołęka), Wiertnicza (Wilanów), Gryfitów (Białołęka), Zodiakalna (Włochy), Marcina z Wrocimowic (Białołęka), Nurzyńska (Ursus), Zatorze (Ursynów), Flotylli Wiślanej (Śródmieście), Paczkowska (Wawer), Barwinkowa (Wawer), Prometeusza (Bemowo), Irminy (Targówek), Duśki Trafankowskiej (Śródmieście), Odrzańska (Włochy), Mokrzecka (Wawer), Nowogrodzka (Ochota), Popiela (Bielany), Nugat (Ursynów), Słonki (Ursynów), Franciszka Kleeberga (Bemowo), Dworska (Mokotów), Ułańska (1) (Wesoła), Szepietowska (Bielany), Wolumen (Bielany), Jana Olbrachta (Bemowo), Śnieżna (Praga-Północ), Ekologiczna (Ursynów), Uniwersału (Białołęka), Lesznowolska (Bielany), Stanisława Mikołajczyka (Praga-Południe), Puszkarzy (Rembertów), Telefoniczna (Bemowo), Szpitalna (Śródmieście), Jantarowy Szlak (Praga-Południe), Boczna (Śródmieście), Jasna (Śródmieście), Techników (Włochy), Tadeusza Makowskiego (Ursynów), Żołędziowa (Wawer), Wawrzyńca Surowieckiego (Ursynów), Reniferowa (Białołęka), Milana Rastislava Stefanika (Białołęka), Pleciona (Wawer), Stanisława Konarskiego (Bemowo), Jaworowska (Mokotów), Obornicka (Wilanów), Ordynacka (Śródmieście), Popularna (Włochy), Kulczycka (Bielany), Buszycka (Ursynów), Mszczonowska (Ochota), Romualda Gutta (Ursynów), Wybrańska (Targówek), Snycerska (Wawer), Sielecka (Mokotów), Wygoda (Mokotów), Wodyńska (Wawer), Stokrotki (1) (Wesoła), Korzystna (Targówek), Sycowska (Włochy), Chlewińska (Bielany), Suflerska (Rembertów), Boczniaków (Ursynów), Wacława Tokarza (Targówek), Bieszczadzka (Białołęka), gen. Augusta Emila Fieldorfa "Nila" (Rembertów), Ścieżka ks. Bronka Bozowskiego (Śródmieście), Piotra Drzewieckiego (Śródmieście), prof. Kazimierza Dąbrowskiego (Wesoła), Władysława Bandurskiego (Ursus), Kamykowa (Białołęka), Orszady (Ursynów), Chodakowska (Praga-Południe), Wilgi (Wawer), Słonecznego Poranka (Białołęka), Kościelna (Śródmieście), Trojaka (Żoliborz), Torfowa (Targówek), Skazańców (Żoliborz), Dębicka (Bemowo), Minerska (Wawer), Piołunowa (Wawer), Mokry Ług (Rembertów), Bylicowa (Wawer), Mirska (Rembertów), Błędowska (Targówek), Podhalańska (Rembertów), Krystyny Krahelskiej (Ursynów), Henryka Rodakowskiego (Ursus), Marii Ludwiki Gonzagi (Bielany), Rzeszowska (Targówek), Statyczna (Włochy), Tadeusza Borowskiego (Praga-Północ), Karola Marcinkowskiego (Praga-Północ), 17 Stycznia (Włochy), Mikołaja z Długolasu (Białołęka), Belgradzka (Ursynów), Zbigniewa Wasiutyńskiego (Mokotów), Aleksandra Świętochowskiego (Bemowo), Sympatyczna (Włochy), Solidna (Wawer), Płużańska (Włochy), Gąsocińska (Mokotów), Piotra Wysockiego (Targówek), Gospodarcza (Wawer), Mesyńska (Mokotów), Kijowska (Praga-Północ), Ateńska (Praga-Południe), Płomyka (Włochy), Wędkarska (Wawer), Grochowska (Praga-Południe), Wielkiego Dębu (Białołęka), Bolesława Śmiałego (Ursus), Łukiska (Praga-Południe), Aleksandra Kostki Napierskiego (Ursynów), Waleriana Czumy (Bemowo), Miejska (Bemowo), Zaskrońca (Białołęka), Dolina Służewiecka (Ursynów), Elekcyjna (Wola), Reżyserska (Bemowo), Kościeliska (Targówek), Wolność (Wola), Pasaż Adama Englerta (Śródmieście), Życzyńska (Wawer), Łosicka (Wawer), Barokowa (Śródmieście), Poranna (Targówek), Pozytywki (Ursynów), Obrońców Pokoju (Włochy), Szumna (Wawer), Dywizjonu 303 (Wola), Sozopolska (Mokotów), Kiprów (Praga-Południe), Barcicka (Bielany), Garbarska (Śródmieście), Antoniego Ponikowskiego (Mokotów), Sarabandy (Ursynów), Płońska (Targówek), Esperanto (Wola), Romana Palestera (Białołęka), Przy Agorze (Bielany), Batuty (Mokotów), Nowoursynowska (Wilanów), Olczyska (Ursynów), Herbu Leliwa (Wilanów), Wojdyńska (Białołęka), Poniecka (Ochota), Olkuska (Mokotów), Promienistych (Mokotów), Rozwadowska (Targówek), Skowronkowa (Wawer), Nad Strugą (Targówek), Modelowa (Ursynów), Delfina (Białołęka), Zabielska (Wawer), Wantule (Ursynów), Bychowska (Wawer), Nowomiejska (Śródmieście), Jana Zamoyskiego (Praga-Północ), Izdebnicka (Rembertów), Karola Szymanowskiego (Praga-Północ), Wybrzeże Gdańskie (Śródmieście), Konstantego Brandla (Praga-Południe), Republikańska (Rembertów), Królewska (Śródmieście), Żółta (Białołęka), Klecka (Wola), Sypniewska (Mokotów), Admiralska (Rembertów), Dantego (Bielany), Batalionów Chłopskich (Bemowo), Łodygowa (Targówek), Letnia (Praga-Północ), Opatowska (Bielany), Warmińska (Białołęka), Juliana Smulikowskiego (Śródmieście), Warsztatowa (Wawer), Polanicka (Mokotów), Alojzego Pawełka (Wola), Zapustna (Ursus), Okularowa (Wawer), Samowarowa (Białołęka), Pałacowa (Wilanów), Antoniego Edwarda Odyńca (Mokotów), Tłuchowska (Białołęka), Albatrosów (Ursynów), Gruzińska (Praga-Południe), Łazy (Białołęka), Sarmatów (Żoliborz), Zachodzącego Słońca (Bemowo), ks. Kazimierza Szklarczyka (Ursus), Żeglarska (1) (Wesoła), Prymulki (Wawer), Jagodowa (Wesoła), Przyjaciół (Śródmieście), Napoleona Bonaparte (Wawer), Żelazna (Wola), Fiołków (1) (Wesoła), Sycylijska (Mokotów), Dzierzby (Ursynów), Emiliana Konopczyńskiego (Śródmieście), Leonarda Buczkowskiego (Wawer), Mieczysława Fogga (Śródmieście), Chodzonego (Ursynów), św. Urszuli Ledóchowskiej (Wilanów), Walczyka (Ursynów), Kazachska (Wilanów), Przy Lasku (Wola), Nieporęcka (Praga-Północ), 36 Pułku Piechoty Legii Akademic. (Białołęka), Nowoczesna (Ursynów), Królowej Aldony (Praga-Południe), Lawendowa (Wawer), ks. Sylwestra Szulczyka (Wawer), Rafaela (Targówek), Gościniec (Mokotów), Kasztelański (Bemowo), Bawełniana (Bemowo), Zgrupowania AK "Chrobry II" (Wola), Most Łazienkowski (Śródmieście), Łamana (Włochy), Nowego Miasta (Śródmieście), Kiejstuta (Targówek), Wiśniowy Sad (Białołęka), Małogoska (Żoliborz), Skrzypcowa (Targówek), Szpitala Ujazdowskiego (Śródmieście), Henryka Brodatego (Ursus), Włodzimierza Majakowskiego (Wola), Dzielna (Śródmieście), Wilanowska (1) (Wesoła), Gwardii (Żoliborz), Karwińska (Mokotów), Trzebnicka (Wawer), Listonoszy (Rembertów), Codzienna (Targówek), ks. Piotra Skargi (Wesoła), Wołoska (Mokotów), Poselska (Praga-Południe), Władysława Niegolewskiego (Żoliborz), Zegrzyńska (Wawer), Ostrobramska (Wawer), kpt. Stanisława Skibniewskiego "Cubryny" (Śródmieście), Kazimierza Tetmajera (Białołęka), Jaśminowa (1) (Wesoła), Teofila Jaśkiewicza (Żoliborz), Półksiężyca (Ursynów), Trapez (Włochy), Grabowa (Mokotów), Kogucia (Ursynów), Filipinki (Ochota), Czyżyka (Ursynów), Bokserska (Mokotów), Lokalna (Wawer), Rozszerzona (Wawer), Rolna (Ursynów), Marii Bohuszewiczówny (Targówek), Walentego Skorochód-Majewskiego (Ochota), Jaśminowa (Mokotów), Tynkarska (Włochy), Karola Miarki (Bemowo), Dzika (Śródmieście), Świtezianki (Wawer), Fort Wola (Wola), Władysława Stanisława Reymonta (Wesoła), Horacego (Bielany), Ku Wiśle (Mokotów), Orderu Uśmiechu (Ursus), Lekarska (Śródmieście), Jana Józefa Lipskiego (Mokotów), Trzech Budrysów (Ochota), Głębocka (Białołęka), Karnawał (Ursynów), Piotra Bardowskiego (Targówek), Frachtowa (Białołęka), Marii Kazimiery (Bielany), Batalionu "Włochy" (Włochy), Karola Irzykowskiego (Bemowo), ppłk. Mieczysława Grzymały-Sokołowskiego (Ochota), Capri (Mokotów), Izabelli (Żoliborz), Leszczyny (Mokotów), Inowrocławska (Mokotów), Emila Wedla (Praga-Południe), Konstancińska (Mokotów), A. Grotowskiego (Ochota), Jana Ostroroga (Wola), Szarotki (Mokotów), Zbiorowa (Włochy), Celofanowa (Wawer), Lawinowa (Wawer), Soczewkowa (Białołęka), Godziny "W" (Mokotów), Wawrzyszewska (Wola), Złotych Piasków (Mokotów), Andrzejowska (Ochota), Mieszka I (Targówek), Piaseczyńska (Mokotów), Konstytucji (Śródmieście), Józefa Elsnera (Mokotów), Chełmska (Mokotów), Farbiarska (Ursynów), 7 PP Armii Krajowej "Garłuch" (Włochy), Malwy (1) (Wesoła), Ignacego Prądzyńskiego (Wola), Unii Lubelskiej (Mokotów), Zadanie 03 (Wesoła), Otrębuska (Bemowo), Pożarowa (Targówek), Skalista (Wesoła), Mała (1) (Wesoła), Żołnierzy Wyklętych (Bemowo), Białowiejska (Wola), Azaliowa (Wawer), Strońska (Bemowo), Morskie Oko (Mokotów), Maluchów (Białołęka), Prabucka (Wawer), Brygady Pościgowej (Praga-Południe), Cieplarniana (1) (Wesoła), Muszkieterów (Włochy), Flory (Śródmieście), Mechaników (Targówek), Gdyńska (Targówek), Konewki (Włochy), Usypiskowa (Ochota), Kaliny (Białołęka), Kawęczyńska (Praga-Północ), Powstańców Wielkopolskich (Ochota), Józefa Dwernickiego (Praga-Południe), Drużynowa (Mokotów), Ptysiowa (Wilanów), Marcina Flisa (Włochy), Buraczana (Mokotów), Grodkowska (Bemowo), Władysława Bełzy (Ursus), Orla (Śródmieście), Teofila Aleksandra Lenartowicza (Mokotów), Augusta Cieszkowskiego (Żoliborz), Zapłocie (Wilanów), Jana Żiżki (Białołęka), Ignacego Łukasiewicza (Targówek), Niegocińska (Mokotów), Faraona (Ursus), Fraszka (Wesoła), Julija Beneszicia (Białołęka), Żubowiecka (Białołęka), Kosaćcowa (Wawer), Pistacjowa (Ursynów), Niemirowska (Mokotów), Potułkały (Wilanów), Kaprys (Wola), Jerzego Michałowicza (Ursus), Adriatycka (Mokotów), Michała Kleofasa Ogińskiego (Targówek), Szkolny Park Sportowy im. Janusza Kusocińskiego (Śródmieście), Poborzańska (Targówek), Dalii (Wesoła), Draceny (Wawer), Radosna (Wilanów), Płaska (Białołęka), Pstra (Białołęka), Barburki (Wawer), Efraima Schroegera (Bielany), Rąblowska (Bemowo), Maszewska (Bielany), Henryka Siemiradzkiego (Żoliborz), Słubicka (Targówek), Podgrodzie (Bemowo), Kaszubska (Mokotów), Kirasjerów (Praga-Południe), Gruszy (Wawer), Hektarowa (Wilanów), Metafory (Bielany), Lidzka (Targówek), Trombity (Ursynów), Brązownicza (Bielany), Nowiny (Białołęka), Brzozowa (Śródmieście), Kartezjusza (Bemowo), 3 Batalionu Pancernego AK "Golski" (Śródmieście), Sybiraków (Wola), Sportowa (Mokotów), Radarowa (Włochy), Augustówek (Białołęka), Stefana Żeromskiego (Bielany), 6 Sierpnia (Ursynów), Eugeniusza Kwiatkowskiego (Praga-Południe), Dwudziestolatków (Włochy), Zadanie 01 (Wesoła), Frezji (Wawer), Marszałkowska (Śródmieście), Ojcowska (Mokotów), Jana Gawińskiego (Żoliborz), Wojciecha Górskiego (Śródmieście), Śmigłowca (Ochota), Tadeusza Rechniewskiego (Praga-Południe), Ludwika Waryńskiego (Mokotów), Aleksandra Bardiniego (Wawer), Kwiatowa (Mokotów), Juliusza Słowackiego (1) (Wesoła), Adama Mickiewicza (Żoliborz), Szara (Śródmieście), 11 Listopada (Praga-Północ), Linotypowa (Bielany), Naczelnikowska (Targówek), Wieliszewska (Białołęka), Lucjana Żeligowskiego (Rembertów), Młoda (Wawer), Małej Żabki (Białołęka), Opalin (Bielany), prof. Janusza Groszkowskiego (Praga-Północ), Handlowa (Targówek), Pokrzywnicka (Praga-Południe), św. Wincentego (Białołęka), Zabraniecka (Targówek), Hufcowa (Wawer), Łojewska (Targówek), Fioletowa (Targówek), Wincentego Rapackiego (Ochota), Zapiecek (1) (Wesoła), Powązkowska (Bemowo), Przyjemna (Wawer), Chodzieska (Wawer), Korsarska (Targówek), Patrolowa (Włochy), Lotaryńska (Praga-Południe), Cybernetyki (Mokotów), Gąbińska (Żoliborz), Gajdy (Ursynów), Oleandrów (Śródmieście), Mieczysława Karłowicza (Mokotów), Brodzik (Wilanów), Podchorążych (Mokotów), Algierska (Praga-Południe), Starego Doktora (Wawer), Szczypiorkowa (Mokotów), Pasaż Szyfmana Arnolda (Śródmieście), Murmańska (Praga-Południe), Instytutowa (Praga-Północ), Józefa Szanajcy (Praga-Północ), Pasymska (Bielany), Kanałowa (Targówek), Sójki (Ursynów), Stanisława Krupki (Wawer), Dobosza (Ochota), Centurii (Wawer), Osowiecka (Bemowo), Ludomira Różyckiego (Mokotów), Zagłoby (Ursus), Wacława Borowego (Bemowo), Pawła Edmunda Strzeleckiego (Ursynów), Tadeusza Kahla (Śródmieście), Czesława Kłosia (Włochy), Wilczycka (Włochy), Grupy AK "Północ" (Mokotów), Rosy (Wilanów), Kazimierza Gierdziejewskiego (Ursus), Przydrożna (Białołęka), Oleandrów (Śródmieście), Cyrulików (Rembertów), Perkalowa (Ursynów), Słodka (Białołęka), Bystrzycka (Wawer), Piecuszka (Ursynów), Sokola (Praga-Północ), Czubatki (Ochota), Ptasia (Śródmieście), Karla Krejczego (Białołęka), Pachnąca (Ursynów), Podkowy (Wawer), Jagielska (Ursynów), Carla Goldoniego (Bielany), Trocka (Targówek), Nad Wilanówką (Wilanów), 1 Maja (Ursus), Słupska (Ursus), Zaściankowa (Wilanów), Morgowa (Wawer), Europejska (Wilanów), Optyczna (Wawer), Williama Lindleya (Ochota), Las Młociński (Bielany), Biruty (Targówek), Piastowska (Ursus), Gustawa Daniłowskiego (Bielany), Wawerska (Praga-Południe), Młodnicka (Rembertów), Buska (Mokotów), Jaskółcza (Ursynów), Iłżecka (Włochy), Atutowa (Białołęka), Tuchlińska (Mokotów), Gorzkiewki (Włochy), Wiarusów (Praga-Południe), Rubinowa (1) (Wesoła), Kredytowa (Śródmieście), Gimnazjalna (Bemowo), Zachariasza (Praga-Północ), Zabłocińska (Bielany), Kowelska (Praga-Północ), Mariensztat (Śródmieście), Wronia (Wola), Żywokostowa (Wawer), Izoldy (Targówek), Podgórna (Białołęka), Strąkowa (Bemowo), Mariana Sengera "Cichego" (Ursynów), Przyleśna (Wawer), Ceglana (Białołęka), Magnacka (Ursus), Muranowska (Śródmieście), Słoneczna (Mokotów), Hoserów (Wilanów), Banderii (Wola), Ratyniecka (Wawer), Batalionu "Parasol" (Wola), Rabindranatha Tagore'a (Mokotów), Grupy AK "Granat" (Mokotów), Franciszka Bohomolca (Żoliborz), Strażacka (Rembertów), Bażancia (Ursynów), Eugeniusza Bocheńskiego "Dubańca" (Rembertów), Maryli (Ursynów), Zieleniecka (Praga-Południe), Zadanie 08 (Wesoła), Stanisława Lentza (Wilanów), Albina Jakiela (Żoliborz), Naukowa (Włochy), Przejazdowa (1) (Wesoła), Władysława Korotyńskiego (Ochota), Pielęgniarek (Wawer), Gąsek (Ursynów), Mandarynki (Ursynów), Marysińska (Wawer), Orężna (Mokotów), Floriana Znanieckiego (Praga-Południe), Tumska (Włochy), Parkowa (1) (Wesoła), Zimorodka (Ursynów), Kalinowa (1) (Wesoła), Garłaczy (Ursynów), Mazowiecka (Śródmieście), Kręta (Śródmieście), Stefanii Sempołowskiej (Śródmieście), Kaleńska (Praga-Południe), Oblęgorska (Bemowo), Prałatowska (Targówek), Czarodzieja (Białołęka), Józefa Garibaldiego (Praga-Południe), Akantu (Bemowo), Miecznikowa (Ochota), Rudawska (Ochota), Barbary Sadowskiej (Bielany), Wczasowa (Wesoła), Adama Idźkowskiego (Śródmieście), Organizacji Narodów Zjednoczonych (Śródmieście), ks. kard. Stefana Wyszyńskiego (Wola), Pawia (Wola), Trembowelska (Praga-Południe), Magazynowa (Mokotów), Oławska (Bemowo), Czerwonych Maków (Bemowo), Zegarowa (Mokotów), Nałęcz (Targówek), Rzędzińska (Bemowo), Aleksandra Prystora (Ursus), Rakowiecka (Mokotów), Gromadzka (Praga-Południe), Kwiatowa (1) (Wesoła), Lajosa Kossutha (Bemowo), Turecka (Mokotów), Tykocińska (Targówek), Falkowska (Wola), Siodlarska (Bemowo), Sępolińska (Targówek), Dziewosłęby (Rembertów), Komisji Edukacji Narodowej (Mokotów), Szczuczyńska (Praga-Południe), Startowa (Włochy), Attykowa (Praga-Południe), Zadanie 06 (Wesoła), Źródlana (Wawer), Pianistów (Włochy), Lwa (Targówek), Kombatantów (Włochy), Kazimierza Wierzyńskiego (Bielany), Prokuratorska (Ochota), VII Poprzeczna (Wawer), płk. Zoltana Balo (Ursynów), Mariańska (Śródmieście), Denarowa (Włochy), Baryczków (Targówek), Fawory (Żoliborz), Syta (Wilanów), gen. Józefa Bema (Wola), Lędzka (Wola), Starodawna (Wilanów), Józefa Feliksa Ciszewskiego (Ursynów), Szosa Lubelska (Wesoła), Tasznikowa (Wawer), Dzikiej Kaczki (Białołęka), Zaborowska (Bemowo), Lubuska (Wawer), Czesława Szczubełka (Mokotów), Dudziarska (Praga-Południe), Janowiecka (Targówek), Obarowska (Praga-Południe), Kibiców (Białołęka), Jodłowa (Mokotów), Papuzia (Ursynów), Zakręt (Mokotów), Pływacka (Mokotów), Borowa (1) (Wesoła), Zbierska (Mokotów), Sobótki (Włochy), Lajkonika (Włochy), Kawki (Białołęka), Falęcka (Mokotów), Modularna (Włochy), Radziłowska (Praga-Południe), Jesiotrowa (Targówek), Zaciszańska (Targówek), Sielecki (Mokotów), Samuela Twardowskiego (Żoliborz), Bohuna (Białołęka), Wierzbowa (1) (Wesoła), Brzoskwiniowa (1) (Wesoła), Ołówkowa (Białołęka), Polnych Kwiatów (Białołęka), Galaktyki (Włochy), Zawierciańska (Praga-Południe), Benedykta Dybowskiego (Ursynów), Most Księcia Józefa Poniatowskiego (Śródmieście), Drawska (Ochota), Dorycka (Bielany), Szyprów (Mokotów), Radna (Śródmieście), Powstania Węgierskiego '56 (Ursynów), Senna (Targówek), Kozia Górka (Praga-Południe), Zadanie 02 (Wesoła), Nowowiejska (Śródmieście), Dolomitowa (Wesoła), Służewska (Śródmieście), Romana Popiołka (Bemowo), Tysiąclecia (Praga-Północ), Mikołaja Paganiniego (Włochy), Klaudyny (Bielany), Siarczana (Targówek), Amelińska (Targówek), Zwoleńska (Wawer), Modrzykowa (Wawer), Żurawiny (Wawer), Bitwy pod Lenino (Wola), Wawerska (1) (Wesoła), Freta (Śródmieście), Rdestowa (Wawer), Owczarska (Bemowo), Pejzażowa (Mokotów), Tadeusza Manteuffla (Praga-Południe), Złotej Jesieni (Wawer), Motylkowa (Wawer), Analityczna (Włochy), Rokokowa (Bielany), Dzięgielowa (Wawer), Frygijska (Bielany), Jana Kilińskiego (Śródmieście), Brunona Kicińskiego (Praga-Południe), Zwrotnicza (Wola), Zajęcza (Śródmieście), Urzędnicza (Żoliborz), Defilad (Śródmieście), Słoneczna (1) (Wesoła), Talarowa (Białołęka), Mińska (Praga-Południe), Rymowa (Bielany), Lechicka (Włochy), Stradomska (Wawer), Klubowa (Ursynów), Józefa Zaliwskiego (Praga-Południe), Ryski (Praga-Południe), XII Poprzeczna (Wawer), Spalska (Mokotów), Goworowska (Targówek), Zdrojowa (Mokotów), Nad Wisłą (Wawer), Kamasznicza (Rembertów), Władysławowska (Targówek), Kinetyczna (Włochy), Sosnowa (1) (Wesoła), Majowa (1) (Wesoła), Łukasza Drewny (Wilanów), Kościuszkowców (Wawer), Muzyczna (Ursynów), Melsztyńska (Mokotów), Oficerska (Wawer), Boguszewska (Wola), Rozłucka (Praga-Południe), Chylicka (Wawer), Renesansowa (Bielany), Maślaków (Ursynów), Woodrowa Wilsona (Żoliborz), Stanisława Smolki (Wola), Jeziorowa (Wawer), Dzielna (Wola), Podhajecka (Praga-Południe), Sadowa (Wawer), Karmazynowa (Ursynów), Kadryla (Ursynów), Laskowa (Wola), Mariana Rejewskiego (Ursynów), Biały Kamień (Mokotów), Ostrowiecka (Żoliborz), Jezuicka (Śródmieście), Pomarańczowa (Wawer), Odsieczy Wiednia (Wawer), Frascati (Śródmieście), Gerberowa (Białołęka), Zasława Malickiego (Ochota), Dymna (Włochy), Świętosławska (Praga-Południe), Ksawerego Pruszyńskiego (Bielany), Kubusia Puchatka (Śródmieście), Mławska (Białołęka), Szaserów (Praga-Południe), Nike (Włochy), Suchocińska (Białołęka), Botaniczna (Wawer), Finlandzka (Praga-Południe), Małego Rycerza (Białołęka), Konopacka (Praga-Północ), Estrady (Bielany), Leona Schillera (Śródmieście), Łasińska (Targówek), Kapeli (Ursynów), Osiedlowa (Targówek), Zbocze (Włochy), Kanonia (Śródmieście), Uniwersytecka (Ochota), Gwarków (Rembertów), Narwiańska (Targówek), Liliowa (Wawer), Czeladnicza (Wawer), Pála Telekiego (Ursynów), Burgaska (Mokotów), Tuzinowa (Wilanów), Ryżowa (Włochy), Bagatela (Śródmieście), Wojska Polskiego (Żoliborz), Naftowa (Targówek), Mochtyńska (Białołęka), Przyrzecze (Białołęka), Górna Droga (Ursus), Zapomniana (Wawer), Benedykta (Targówek), Kryształowa (Bemowo), Zakrzewska (Mokotów), Rembielińska (Targówek), Łuczywo (Białołęka), Aleje Jerozolimskie (Wola), Tadeusza Joteyki (Ochota), Toruńska (Białołęka), Jana Chryzostoma Paska (Żoliborz), Jana Kędzierskiego (Bemowo), Zambrowska (Wawer), gen. Romana Abrahama (Praga-Południe), Tyrreńska (Mokotów), Brzozowy Zagajnik (Białołęka), Mirabelki (Białołęka), Zgorzelecka (Wawer), Josepha Conrada (Bielany), Modrzewiowa (1) (Wesoła), Kazimierzowska (Mokotów), Żakowska (Wawer), Bolesława Prusa (1) (Wesoła), Błonie (Białołęka), Kazimierza Pużaka (Ursus), Jaworzniaków (Rembertów), Harnasie (Praga-Północ), Na Uboczu (Ursynów), Katowicka (Praga-Południe), Przasnyska (Żoliborz), Podskarbińska (Praga-Południe), Odysei (Bielany), Wspólna (1) (Wesoła), Zagraniczna (Targówek), Prasowa (Wawer), Kombajnistów (Wawer), Samuela Bogumiła Lindego (Bielany), Nowoberestecka (Ochota), Czołgistów (Wawer), Władysława Łokietka (Targówek), Weselna (Wawer), Zygmunta Pawlaczyka (Ursynów), Sardyńska (Mokotów), Armii Krajowej (Wesoła), Gościeradowska (Targówek), Kolska (Wola), Tadeusza Rejtana (Mokotów), Rydzyńska (Ursus), Kiełpińska (Bielany), Sztajerka (Ursynów), Zaciszna (1) (Wesoła), Hołubcowa (Ursynów), Wołomińska (Praga-Północ), Telewizyjna (Bemowo), Nowiniarska (Śródmieście), Drogomilska (Bemowo), Rekrucka (Wawer), Franciszka Karpińskiego (Żoliborz), Filipiny Płaskowickiej (Ursynów), Dominika Merliniego (Mokotów), Śniadeckich (Śródmieście), Olchy (1) (Wesoła), Podmokła (Wawer), Pawia (Śródmieście), Kwarciana (Praga-Południe), Tarczyńska (Ochota), Józefa Węgrzyna (Mokotów), Łączna (Białołęka), Archeologów (Włochy), Humańska (Mokotów), Polna (1) (Wesoła), Stanisława Moniuszki (Śródmieście), Stanisława Wyspiańskiego (Żoliborz), Świderska (Białołęka), Berberysowa (Wawer), Stanisława Skarżyńskiego (Ochota), Aplikancka (Ochota), Jana Sobieskiego (Mokotów), Dolna (Mokotów), Bogucicka (Włochy), Rajska (Mokotów), Firletki (Wawer), Wiślana (Śródmieście), Karska (Bielany), Lisowska (Bielany), Graniczna (Śródmieście), Jadowska (Praga-Północ), Genewska (Praga-Południe), Słupecka (Ochota), Władysława Bieńczaka (Ursus), Parcelacyjna (Białołęka), Stadionowa (Ochota), Dzika (Wola), Ludwika Mycielskiego (Praga-Południe), Kutnowska (Praga-Południe), Radiowa (Bemowo), Cechowa (Włochy), Wernyhory (Mokotów), Jana Nowaka-Jeziorańskiego (Praga-Południe), Gwiaździsta (Bielany), Pliszki (Ursynów), Elektry (Bemowo), Świetlista (Włochy), Sianokosów (Białołęka), Łopianowa (Białołęka), Wiolinowa (Ursynów), Bertolta Brechta (Praga-Północ), Władysława Raginisa (Bemowo), Stanisława Kierbedzia (Mokotów), Szafarzy (Rembertów), Korkowa (Wawer), Krzywińska (Targówek), Lwa Tołstoja (Bielany), Władysława Giżyckiego (Mokotów), Beli Bartoka (Ursynów), Tkaczy (Bemowo), Krymska (Mokotów), Emilii Gierczak (Rembertów), Korzenna (Mokotów), Skoroszewska (Ursus), Płowiecka (Wawer), Karola Borsuka (Ursynów), Szczekocińska (Mokotów), Gorzykowska (Targówek), Żeglugi Wiślanej (Białołęka), Łagiewnicka (Ursynów), Deptak (Wawer), Uczniowska (Białołęka), Bombardierów (Rembertów), Kotlarska (Wola), Wiktora Narkiewicza (Włochy), Marmurowa (1) (Wesoła), Marokańska (Praga-Południe), Rawska (Ursus), Skwer Prymasowski (Wilanów), Miodowa (Śródmieście), Alojzego Felińskiego (Żoliborz), Wrzosowisko (Ursynów), Jana Kochanowskiego (Bielany), Rafii (Rembertów), Falentyńska (Ursus), Ignacego Daszyńskiego (Wola), Zagajnikowa (Wawer), Szafirków (Białołęka), Otwarta (Wawer), Opieńki (Wilanów), Państwowe Tory Wyścigów Konnych (Ursynów), Kroczewska (Białołęka), Kolady (Mokotów), Twórcza (Białołęka), Obrońców (Praga-Południe), Latyczowska (Praga-Południe), Lechitów (Praga-Południe), Mołdawska (Ochota), Bruzdowa (Wilanów), Orlich Gniazd (Bemowo), Kraski (Ursynów), Zofii Wóycickiej (Śródmieście), Bohaterów Warszawy (Ursus), Kolista (Targówek), Pograniczna (Włochy), Ostrołęcka (Praga-Południe), Stanisława Lorentza (Śródmieście), ks. Jana Salamuchy (Ochota), Gustawa Morcinka (Bemowo), Rasztowska (Rembertów), Dulczyńska (Wawer), Hajduczka (Białołęka), Radomszczańska (Wawer), Fortel (Białołęka), Konduktorska (Mokotów), Pląsy (Ursynów), Kameliowa (Wawer), Nad Potokiem (Targówek), Czesława Witoszyńskiego (Praga-Południe), Górnośląska (Śródmieście), Grecka (Praga-Południe), Karabeli (Bemowo), Orląt Lwowskich (Ursus), Różana (Mokotów), Polskich Skrzydeł (Praga-Południe), Batalionu AK "Miłosz" (Śródmieście), Kasjopei (Bielany), Zadroże (Targówek), Danusi (Białołęka), Kapelusznicza (Rembertów), Augusta Wilkońskiego (Bielany), Badowska (Mokotów), Pory (Mokotów), Kazimierza Grodeckiego (Bielany), Przyokopowa (Wola), Prawnicza (Ursus), Borowiecka (Wawer), Marty (Wawer), Opalowa (Wesoła), Wąwolnicka (Praga-Południe), Aktorska (Ursus), Stopowa (Mokotów), Powązkowska (Żoliborz), Franciszka Szuberta (Włochy), Pospieszna (Targówek), Ostródzka (Targówek), Henryka Dembińskiego (Żoliborz), Zielony Zagajnik (Białołęka), Jesionowa (1) (Wesoła), Dywizjonu 303 (Bemowo), Kwitnącej Akacji (Wawer), Heleny Junkiewicz (Targówek), Aleksandra Solińskiego (Targówek), Niedźwiedzia (Mokotów), Kuglarska (Rembertów), Stefana Bobrowskiego (Ochota), Szynowa (Białołęka), Stanisława Staszica (Wola), Gabriela Piotra Boduena (Śródmieście), Chroszczewska (Praga-Południe), 29 Listopada (Śródmieście), Jana Pawła II (Śródmieście), ks. Juliana Chrościckiego (Włochy), Jerzego Kastriota Skanderbega (Ochota), Drzemlika (Ursynów), Fosa (Mokotów), Budy (Bemowo), Opinogórska (Praga-Południe), Staropolska (Białołęka), Turniejowa (Wawer), Tarnowiecka (Praga-Południe), Tadeusza Rejtana (1) (Wesoła), Bonifraterska (Śródmieście), gen. Mikołaja Bołtucia (Bemowo), Racjonalizacji (Mokotów), Okrętowa (Bemowo), Jubilerska (Praga-Południe), Sąchocka (Ochota), Maciejki (Włochy), Skwierzyńska (Wawer), Mokra (Targówek), Trzcinowa (Włochy), Spalinowa (Praga-Południe), Aleksandra Kowalskiego (Targówek), prof. Witolda Pogorzelskiego (Ochota), Krzywa (Wesoła), Juliusza Słowackiego (Żoliborz), Ogrodników (Włochy), Stefana Kopcińskiego (Ursynów), Obrońców Helu (Ursus), "Solidarności" (Praga-Północ), Wróbla (Mokotów), Konstantego Ciołkowskiego (Bemowo), Przyleśna (1) (Wesoła), Przedświt (Rembertów), Koprowa (Wawer), Zdzisława Mączeńskiego (Ursynów), Gustawa (Targówek), Gabriela (Bemowo), Nowogrodzka (Śródmieście), Współczesna (Białołęka), kard. Aleksandra Kakowskiego (Praga-Południe), Antenowa (Wawer), Jałtańska (Mokotów), Edwarda Warchałowskiego (Ursynów), Ruchliwa (Włochy), Tytusa Chałubińskiego (Śródmieście), Kalambur (Bielany), Grafitowa (Wesoła), Piastów Śląskich (Bemowo), Jana Brzechwy (Ursus), Wisełki (Wawer), Skorpiona (Rembertów), Jutrzenki (Włochy), Ignacego Krasickiego (Mokotów), Borowika (Wesoła), Trójpolowa (Wilanów), Zagorzycka (Wawer), Okrzeszyńska (Wilanów), Redaktorska (Włochy), Łacińska (Wola), Bukietowa (Mokotów), Nasielska (Praga-Południe), Nauczycielska (Targówek), Teodora Toeplitza (Żoliborz), Stefana Żeromskiego (1) (Wesoła), Szamocin (Białołęka), Rowowa (Wesoła), Floriana Marciniaka (Wawer), Przyjaźń (Bemowo), Poli Negri (Białołęka), Instruktorska (Rembertów), Nałęczowska (Wilanów), Bogumińska (Targówek), Dziennikarska (Żoliborz), Haczowska (Wawer), Melisy (Wesoła), Ilustracji (Bielany), Edwarda Gibalskiego (Wola), Justyny Budzyńskiej-Tylickiej (Praga-Północ), Pod Kopcem (Mokotów), Okuniewska (1) (Wesoła), Nowowiśniowa (Wawer), Radecka (Bielany), Złota (Śródmieście), Dreszera (Mokotów), Jana Szczepanika (Targówek), Tytusa Chałubińskiego (Ochota), mjr. Henryka Sucharskiego (Bemowo), Marco Polo (Ursynów), Aleksandra Dyżewskiego (Mokotów), Pytlasińskiego (Mokotów), Przyczółkowa (Wilanów), Chłodnicza (Praga-Południe), Krzywopoboczna (Śródmieście), Zdobnicza (Włochy), Rzemieślników (Targówek), Henryka Pobożnego (Ursus), Epopei (Białołęka), Górna (Rembertów), Franciszka Ksawerego Dmochowskiego (Śródmieście), Malachitowa (1) (Wesoła), Witolińska (Praga-Południe), Pawła Jasiennicy (Mokotów), Koreańska (Praga-Południe), Radzymińska (Praga-Północ), Jerzego Bajana (Bielany), Stefana Batorego (Mokotów), 11 Listopada (Targówek), Żużlowa (Białołęka), Williama Szekspira (Bielany), Rybitwy (Ursynów), Kabrioletu (Białołęka), Kwitnącej Łąki (Wilanów), Johna Lennona (Śródmieście), Dymińska (Żoliborz), Kazimierza Kuratowskiego (Mokotów), Antoniego Pallutha (Mokotów), Rozłogi (Bemowo), V Poprzeczna (Wawer), Ostróżki (Wawer), Trylogii (Bielany), Kamienne Schodki (Śródmieście), Żelaznej Bramy (Śródmieście), Wałowicka (Włochy), Czerwca 1976 Roku (Ursus), Twarda (Śródmieście), Mysikrólika (Ursynów), Chełmżyńska (Rembertów), Mieszka Starego (Ursus), Cudnowska (Żoliborz), Porzeczkowa (Białołęka), Ciepielowska (Wawer), Fabiańska (Bemowo), Henrykowska (Białołęka), Secemińska (Bemowo), Zgrupowania AK "Radosław" (Śródmieście), Kukurydzy (Mokotów), Bródnowska (Praga-Północ), Marii Magdaleny (Białołęka), Czołowa (Białołęka), gen. Stanisława Rostworowskiego (Bemowo), Kazimierza Szałasa (Białołęka), Czempińska (Ursynów), Sterdyńska (Targówek), prof. Wacława Paszkowskiego (Mokotów), Grodzieńska (Praga-Północ), Narocz (Mokotów), Akwarelowa (Wawer), Powstańców Warszawy (Wesoła), Koński Jar (Ursynów), Drohicka (Żoliborz), Róż (Śródmieście), Dziewiarska (Rembertów), Wojciecha Korfantego (Bemowo), Stanisława Żółkiewskiego (1) (Wesoła), Wolności (Ursus), Jana Kossakowskiego (Wawer), Leonarda (Wola), Zgrupowania AK "Kampinos" (Bielany), Kujawska (Mokotów), Rydzowa (Ursynów), Joachima Lelewela (Żoliborz), Stepowa (Wawer), Gustawa Reichera (Targówek), Poziomkowa (Włochy), Prudnicka (Włochy), Pacholęca (Rembertów), Hermanowska (Wawer), Dorohuska (Bemowo), Drogowa (Białołęka), Agrykola (Śródmieście), Roty (Rembertów), Wzorcowa (Praga-Południe), Puszczyka (Ursynów), Imielińska (Mokotów), Pasaż Złotej Wilgi (Praga-Południe), Krasnoludków (Wawer), Juliana Fałata (Mokotów), Wielowiejska (Wawer), Skierdowska (Białołęka), Dynasy (Śródmieście), Parowcowa (Włochy), Jałowcowa (Wawer), Długomiła (Wola), Stępińska (Mokotów), Arbuzowa (Mokotów), Ostów (Wawer), Antoniego Solariego (Ochota), Małych Dębów (Białołęka), Romana i Jana Podoskich (Śródmieście), Gołuchowska (Bemowo), Astronomów (Wola), Wenedów (Śródmieście), Jeża (Ursynów), Cichy Zakątek (Białołęka), Leszka Białego (Ursus), Morwowa (Białołęka), Franciszka Żwirki (Wesoła), Zawodzie (Wilanów), Grenadierów (Praga-Południe), Edwarda Szymańskiego (Wola), Ciemna (Targówek), Śliska (Śródmieście), Rogowska (Targówek), Kasztanowa (1) (Wesoła), Tadeusza Boya-Żeleńskiego (Śródmieście), ks. Stanisława Skrzeszewskiego (Rembertów), Lipkowska (Wawer), Wolińska (Targówek), Batalionu "Miotła" (Bemowo), Masztowa (Białołęka), Arkuszowa (Bielany), gen. Tadeusza Pełczyńskiego (Bemowo), Homera (Wawer), Zakątek (1) (Wesoła), Krzysztofa Arciszewskiego (Bemowo), Koźla (Śródmieście), Zakopiańska (Praga-Południe), Nowy Zjazd (Śródmieście), Aleksandry Śląskiej (Wawer), Zbigniewa Burzyńskiego (Praga-Południe), Sęczkowa (Wawer), Rotmistrzowska (Wilanów), Czorsztyńska (Wola), Ornecka (Białołęka), Marymoncka (Bielany), Don Kichota (Targówek), Janka Muzykanta (Włochy), Stanisława Staszica (1) (Wesoła), Darniowa (Wawer), Ostrobramska (Praga-Południe), Niepołomicka (Rembertów), Ludwika Pasteura (Ochota), Krotoszyńska (Bielany), Skaryszewska (Praga-Południe), Wiosenna (Praga-Północ), Błażeja (Targówek), Zasobna (Wawer), Samotna (Targówek), Suchodolska (Praga-Południe), Groteski (Bielany), Łukasza Gołębiowskiego (Żoliborz), Świeradowska (Mokotów), Wąchocka (Praga-Południe), Rycerstwa Polskiego (Wilanów), Tarnobrzeska (Praga-Południe), Jagiellońska (1) (Wesoła), Rębkowska (Praga-Południe), Próżna (Śródmieście), Wilczy Dół (Ursynów), Szlenkierów (Wola), Trojańska (Włochy), Stefana Drzewieckiego (Włochy), Grójecka (Ochota), Stargardzka (Wawer), Zbytki (Białołęka), Mineralna (Włochy), Anyżkowa (Ursynów), Mirtowa (Wawer), Heliotropów (Wawer), Kościeszów (Białołęka), Gąbińska (Bielany), Panoramiczna (Ursynów), Wybrzeże Kościuszkowskie (Śródmieście), Kawalerii (Śródmieście), Balicka (Ursus), Sztygarów (Wawer), Bodzanty (Wola), Matyldy (Targówek), Morskie Oko (Mokotów), Kołowa (Targówek), Światowida (Białołęka), Wjazdowa (Wawer), Batalionu "Pięść" (Wola), Kazubów (Bemowo), Babie Lato (Rembertów), Oleńki (Białołęka), Majerankowa (Wawer), Wilków Morskich (Targówek), Reszelska (Wawer), Henryka Wieniawskiego (Żoliborz), Karmelicka (Śródmieście), Strąkowa (Wola), Przy Bażantarni (Ursynów), Nowosolipsowska (Ochota), Stanisława Sosabowskiego (Praga-Południe), Teofila Piecyka (Targówek), Józefa Hauke-Bosaka (Żoliborz), Marzanny (Mokotów), Szegedyńska (Bielany), Malczycka (Wawer), Cecylii Śniegockiej (Śródmieście), Robinii (Ursus), Okrężna (Mokotów), Sanocka (Ochota), Herbaciana (Wawer), Wyspowa (Targówek), Jagny (Włochy), Warszawska (1) (Wesoła), Babimojska (Bemowo), Mieczysława Frenkla (Wawer), Kalinowska (Wawer), Tużycka (Targówek), Jaszowiecka (Mokotów), Jerzyka (Ursynów), Przejazd (Mokotów), Rajmunda (Targówek), Przytyk (Bielany), Wędrowców (Ursynów), Praski Żołnierzy I Armii WP. (Praga-Północ), Rysia (Śródmieście), Pastuszków (Rembertów), Osieki (Białołęka), Armii Krajowej (Żoliborz), Jana Blatona (Bemowo), Tenisowa (Mokotów), Jugosłowiańska (Praga-Południe), Kądziołeczki (Ursynów), Pasaż Stokłosy (Ursynów), Babiego Lata (Wesoła), Leszka Czarnego (Ursus), Rysia (1) (Wesoła), Niemodlińska (Wawer), Śpiewna (Wawer), Zasadowa (Wawer), Magenta (Rembertów), Tamaryszków (Wawer), Zdziarska (Białołęka), Bonisławska (Wawer), Grenady (Wola), Topazowa (Targówek), Sarenki (1) (Wesoła), gen. Władysława Andersa (Śródmieście), Wyjściowa (Bielany), Liptowska (Ursynów), Żwirki i Wigury (Mokotów), Promienna (1) (Wesoła), Józefa Balcerzaka (Bielany), Sowia (Śródmieście), Trzech Krzyży (Śródmieście), Tadeusza Boya-Żeleńskiego (Mokotów), Rokosowska (Ochota), Nowej Huty (Bemowo), Marii Jasnorzewskiej (Bielany), Nubijska (Praga-Południe), Okrągła (Białołęka), Ludwika Nabielaka (Mokotów), Irlandzka (Praga-Południe), Sągi (Wilanów), Wygodna (Wawer), Karolinki (Mokotów), Oskara Sosnowskiego (Ursynów), Nadziei (Włochy), Borkowska (1) (Wesoła), Zdrojowa (1) (Wesoła), Rawicka (Wawer), Lakowa (Rembertów), Kaliska (Ochota), Ługi (Ursynów), Drobiazg (Ochota), Wiartel (Mokotów), Żelechowska (Wawer), Krzysztofa Kieślowskiego (Wilanów), Leonidasa (Włochy), Stefana Łyszkiewicza "Pechowca" (Rembertów), Księżycowa (Bielany), Marynarska (Mokotów), Lucerny (Wawer), Leopolda Staffa (Bielany), Bogunki (Mokotów), Umowna (Wawer), Plutonu "Torpedy" (Ursus), Drumli (Ursynów), Szafirowa (1) (Wesoła), Antoniego Pajdaka (Białołęka), Jakuba Jasińskiego (Praga-Północ), Potrzebna (Włochy), Powstańców Śląskich (Bielany), Starowiejska (Włochy), Stoczniowców (Wawer), Dziatwy (Białołęka), Most gen. Stefana Grota-Roweckiego (Praga-Północ), Bagno (Śródmieście), Proletariatczyków (Białołęka), Morelowa (1) (Wesoła), Łopuszańska (Włochy), Jerzego Waldorffa (Bemowo), Grocholicka (Ursus), Bosmańska (Wawer), Artystyczna (Wawer), Prymasa Tysiąclecia (Ochota), Posłańców (Rembertów), Urbanistów (Ochota), Soplicka (Wawer), Marii Skłodowskiej-Curie (1) (Wesoła), Księżnej Anny (Targówek), Życzliwa (Białołęka), Literacka (Bielany), Skolimowska (Mokotów), Leona Wyczółkowskiego (Wawer), Mikołaja Sępa-Szarzyńskiego (Ursynów), Mieczysława Niedziałkowskiego (Rembertów), Baletowa (Ursynów), Topograficzna (Rembertów), Dowcip (Śródmieście), Mariana Smoluchowskiego (Mokotów), Klasyków (Białołęka), Zachodnia (Wesoła), Janusza Meissnera (Praga-Południe), Oboźna (Śródmieście), Smogulecka (Wawer), Kołodziejska (Rembertów), Weteranów 1863 r. (Praga-Północ), Loteryjki (Bielany), Literacka (1) (Wesoła), Wrzosowa (Wawer), Krasińskich (Śródmieście), Wilanowska (Wilanów), Leszczynowa (Białołęka), Hrubieszowska (Wola), Bełżecka (Praga-Południe), Heleny Rzeszotarskiej (Praga-Północ), Samolotowa (Praga-Południe), Strycharska (Rembertów), Wybieg (Mokotów), Krzysztofa Kolumba (Włochy), Bulwarowa (Ursynów), Jacka i Agatki (Ursus), Mostowa (Śródmieście), Gnieźnieńska (Bielany), Czereśniowa (Włochy), Azaliowa (1) (Wesoła), Krzywe Koło (Śródmieście), Stanisława Wojciechowskiego (Ursus), Tomcia Palucha (Ursus), Wincentego Kadłubka (Ursus), Jarzębinowa (Białołęka), Pionierów (Białołęka), Sobierajska (Wawer), Bogumiła Zuga (Bielany), Szwedzka (Praga-Północ), Koniczynowa (Targówek), Jadwigi Smosarskiej (Wawer), Jeździecka (1) (Wesoła), Belwederska (Śródmieście), Wyścigowa (Mokotów), Rosiczki (Wawer), Ciasna (Śródmieście), Tucholska (Żoliborz), Murarska (Wawer), Koziorożca (Włochy), Bukowińska (Mokotów), Tadeusza Kulisiewicza (Ursynów), Mariana Lalewicza (Ursynów), Rolna (1) (Wesoła), gen. Tadeusza Bora-Komorowskiego (Praga-Południe), Przesieka (Wawer), Rosnąca (Wawer), Dęby (Praga-Południe), Metalowców (Praga-Południe), Turkusowa (Wawer), Babinicza (Białołęka), Wilanowska (Mokotów), Władysława Broniewskiego (Bielany), Protazego (Targówek), Turbinowa (Praga-Południe), Mariana Krawczyka (Ursus), Daliowa (Wawer), Podmiejska (Bemowo), Stanisława Żółkiewskiego (Praga-Południe), Głęboka (Ursynów), Nowolipie (Wola), Kaliszówka (Bielany), Stanisława Orzechowskiego (Wawer), Żaluzji (Włochy), Władysława Jagiełły (Ursus), Apartamentowa (Ursus), Wysokomazowiecka (Wawer), Wielkopolski (Ochota), Brylantowa (Wesoła), Czeska (Praga-Południe), Szkolna (Warszawa), Gołębia (Targówek), Marcina Kasprzaka (Wola), Krzysztofa Opalińskiego (Żoliborz), Traktorzystów (Ursus), Wybrzeże Szczecińskie (Praga-Południe), Encyklopedyczna (Bielany), Zielna (Śródmieście), Cieszyńska (Mokotów), Alabastrowa (Wesoła), Wolęcińska (Wawer), Łukasza Górnickiego (Ochota), Rusałki (Wawer), Wyszatycka (Wawer), Narożna (Włochy), Tango (Ursynów), Sueska (Mokotów), Smugowa (Białołęka), Brzoskwiniowa (Wawer), Cylichowska (Wawer), Międzynarodowa (Praga-Południe), Czapli (Ursynów), Heleny Kozłowskiej (Mokotów), Olesińska (Mokotów), Gościniec (1) (Wesoła), Foksal (Śródmieście), Staniewicka (Targówek), Bocheńska (Mokotów), Plutonowych (Rembertów), Rosochata (Wilanów), Przemysłowa (Śródmieście), Herbowa (Bielany), Gorlicka (Ochota), Kumaka (Białołęka), Kwatery Głównej (Praga-Południe), Szpacza (Wawer), Przedwiośnie (Wawer), Dzikiego Wina (Białołęka), Jagody (Wawer), Skromna (Włochy), Dankowicka (Bielany), Batalionu Platerówek (Praga-Północ), Niekłańska (Praga-Południe), Sejmu Czteroletniego (Wilanów), rtm. Witolda Pileckiego (Ursynów), Piotrusia Pana (Wesoła), Sitowie (Wawer), Rabatowa (Wawer), Janiszowska (Włochy), Szewska (Rembertów), Piaskowa (Wola), Stanów Zjednoczonych (Praga-Południe), Skibicka (Włochy), Dzieci Warszawy (Ursus), Połczyńska (Bemowo), Dukielska (Włochy), płk. Antoniego Władysława Żurowskiego (Praga-Północ), Bolesława Chrobrego (Włochy), Harendy (Ursynów), Krasnobrodzka (Targówek), Meblowa (Rembertów), Wąbrzeska (Wawer), Czesława Ludwika Rybińskiego (Żoliborz), Huczna (Białołęka), Aleksandra Orłowskiego (Wawer), Gibraltarska (Targówek), Michała Oczapowskiego (Bielany), Soczi (Mokotów), Stanisława Barcewicza (Wawer), Goryczkowa (Ursynów), Wiślicka (Ochota), Winorośli (Białołęka), Zakręcona (Białołęka), Kazimierza Wóycickiego (Bielany), Trojanowska (Targówek), Aleksandra Zelwerowicza (Mokotów), Kolibrów (Ursynów), Zadanie 09 (Wesoła), Borysławska (Wawer), Korczyńska (Mokotów), Bogoriów (Białołęka), Łabędzia (Wawer), Dębowa (1) (Wesoła), Zaczarowanej Dorożki (Ursus), Pelargonii (Wawer), Orchidei (Wawer), Spiralna (Mokotów), Biwakowa (Wilanów), Łosia (Białołęka), Jana Chrystiana Szucha (Śródmieście), Most Gdański (Śródmieście), Edwarda Wittiga (Białołęka), Operowa (Białołęka), Montażowa (Wawer), Ondraszka (Ochota), Przeworska (Praga-Południe), Echa Leśne (Targówek), Stefana Kisielewskiego "Kisiela" (Śródmieście), Objazdowa (1) (Wesoła), Porajów (Białołęka), Symfonii (Ursynów), Aleksandra Kamińskiego (Białołęka), Insurekcji (Białołęka), Kosynierów (Wawer), Łęgi (Bemowo), Biograficzna (Bielany), Rumiankowa (Ursus), Truskawkowa (Białołęka), św. Franciszka Salezego (Śródmieście), Mścisławska (Żoliborz), Geograficzna (Białołęka), Kolarska (Wawer), Renety (Ursynów), Lubomira (Praga-Południe), Pustelnicka (Praga-Południe), Nowowiejska (Ochota), Cześnika (Mokotów), Szklana (Targówek), Wspólna Droga (Praga-Południe), Zygmunta Glogera (Ochota), Horodelska (Targówek), Agrarna (Rembertów), Nagłowicka (Wawer), Sobocka (Bielany), Klukowska (Targówek), Guźca (Ursynów), Cyrhli (Ursynów), Lecha (Targówek), Kurzawska (Włochy), Halki (Wawer), Kubańska (Praga-Południe), Łozinowa (Wawer), Samogłoska (Bielany), Natalii Gąsiorowskiej (Białołęka), Zarębska (Targówek), Zorzy (Wawer), Widłaków (Wawer), Gierdawska (Wawer), Pomocnicza (Targówek), Lasek Brzozowy (Wesoła), Czesława Przybylskiego (Ursynów), Posejdona (Bemowo), Namysłowska (Praga-Północ), Dostatnia (Wilanów), Karatowa (Włochy), Sasanki (Włochy), Czterech Wiatrów (Ursynów), Stara (Śródmieście), Olchy (Wawer), Lirowa (Ochota), Oliwkowa (Wawer), Kostrzyńska (Mokotów), Nowolipki (Wola), Wiewiórki (Targówek), Potażowa (Włochy), Jerzego Iwanowa Szajnowicza (Ursynów), Sadulska (Wawer), Siewierska (Ochota), Antka Rozpylacza (Wola), Szeroki Dunaj (Śródmieście), Kurpiowska (Targówek), Dziewanny (1) (Wesoła), Karola Szajnochy (Żoliborz), Jagiellońska (1) (Wawer), Angorska (Praga-Południe), Kakaowa (Ursynów), Wiechy (Wilanów), Przytulna (Białołęka), Londyńska (Praga-Południe), Wakacyjna (Wawer), Sielankowa (Wawer), Na Bateryjce (Ochota), Kościerska (Targówek), Przemyska (Ochota), Artemidy (Bemowo), Leśnej Polanki (Białołęka), Dziecięca (Wawer), Pasażerska (Wawer), Gitarowa (Białołęka), Gajowa (Wawer), Józefa Sierakowskiego (Praga-Północ), Jaszczurcza (Wawer), Paluch (Włochy), Marszałka Józefa Piłsudskiego (Śródmieście), Żytomierska (Targówek), Stanisławowska (Praga-Południe), Stylowa (Wawer), Stoczkowska (Praga-Południe), Koszykarska (Mokotów), Rybnicka (Włochy), Ambaras (Białołęka), gen. Meriana C. Coopera (Bemowo), Michała Drzymały (Ursus), Zakładowa (Wawer), Środkowa (1) (Wesoła), Geranii (Wawer), Stanisława Wigury (Wesoła), Rolna (Mokotów), Szczotkarska (Bemowo), Srebrnogórska (Białołęka), Gabriela Narutowicza (Wesoła), Boryszewska (Mokotów), Mlądzka (Praga-Południe), Sztumska (Wawer), Józefa Mireckiego (Wola), Kanarkowa (Ursynów), Fabryczna (1) (Wesoła), Tuberozy (Wawer), Sapieżyńska (Śródmieście), Władysława Szernera (Praga-Północ), Miłobędzka (Mokotów), Czynszowa (Praga-Północ), Sąsiedzka (Białołęka), Rapperswilska (Praga-Południe), Aleksandra Rembowskiego (Mokotów), Jana Nagórskiego (Praga-Południe), Żbikowianka (Bielany), Olgi Boznańskiej (Wola), Stefana Starzyńskiego (Praga-Północ), Gwintowa (Mokotów), Okrąg (Śródmieście), Książęca (Śródmieście), Nowy Przejazd (Śródmieście), Stanisława Tarnowskiego (Bielany), Poleczki (Ursynów), Pokorna (Śródmieście), Jasnoty (Wawer), Wał Miedzeszyński (Wawer), Elektryczna (Śródmieście), Sezam (Wawer), Adama Jarzębskiego (Bielany), Paśników (Praga-Południe), Magnolii (Wawer), Edwarda Fondamińskiego (Śródmieście), XI Poprzeczna (Wawer), Nieborowska (Ochota), Świerkowa (1) (Wesoła), Herbu Szreniawa (Wilanów), Korsykańska (Mokotów), Północna (Wawer), Bródnowski (Targówek), Rebusowa (Włochy), Kędzierzyńska (Wawer), Geodetów (Ochota), Jachtowa (Wawer), Pod Lipą (Ursynów), Podleśna (Bielany), Henryka Wierzchowskiego (Wawer), Letnia (1) (Wesoła), Letniskowa (Ursynów), Pańska (Śródmieście), Piwna (Śródmieście), Polnego Wiatru (Białołęka), Władysława Syrokomli (Targówek), Odlewnicza (Białołęka), Poznańska (Śródmieście), Środkowa (Praga-Północ), Wypoczynkowa (Białołęka), Park im. Edwarda Szymańskiego (Wola), Maszynowa (Ochota), Stefana Jaracza (Śródmieście), Stefana Bryły (Mokotów), Wiktora Thomméego (Bemowo), Sztabowa (Praga-Południe), Podleśna (1) (Wesoła), Mariana Langiewicza (Ochota), Dzwonkowa (Włochy), Skalnicowa (Wawer), Dziekania (Śródmieście), Odrodzenia (Wawer), Jasnodworska (Żoliborz), Słowicza (1) (Wesoła), Żołny (Ursynów), Pamięci (Wola), ks. Bronisława Markiewicza (Bemowo), Bursztynowa (Wawer), Głubczycka (Włochy), Goleszowska (Wola), Jana Matejki (Śródmieście), Racławicka (Ochota), Przebieg (Rembertów), Puławska (Ursynów), Bobrowa (Białołęka), Wągrowiecka (Wawer), Kopalniana (Bemowo), Czapelska (Praga-Południe), Błotna (Targówek), Wał Zawadowski (Mokotów), Włodzimierza Dolańskiego (Śródmieście), Mory (Bemowo), Cypriana Kamila Norwida (Wola), Zbyszka z Bogdańca (Białołęka), Zaciszna (Mokotów), Łuki Wielkie (Włochy), Ignacego Potockiego (Śródmieście), Sprawna (Białołęka), Gocławska (Praga-Południe), Myszyniecka (Targówek), Malwowa (Wawer), Kapitańska (Rembertów), Czempińska (Włochy), Paprociowa (Wawer), Jelenia (Wawer), Kobylańska (Mokotów), Aleksandra Kraushara (Mokotów), Hiacyntowa (1) (Wesoła), Most Gdański (Praga-Północ), Ludwiki (Wola), Świetlana (Włochy), Jana Rodowicza "Anody" (Ursynów), Poczty Gdańskiej (Ursus), Barbary Radziwiłłówny (Ursus), Krzysztofa Klenczona (Bielany), Włochowska (Ochota), Szmaragdowa (1) (Wesoła), Księgarzy (Bielany), Warsa (Targówek), Śnieguliczki (Wawer), Kmicica (Mokotów), Rodła (Bemowo), Drogistów (Rembertów), Burakowska (Wola), Peonii (Wawer), Mariensztacki (Śródmieście), Mikołaja Gomółki (Żoliborz), Człuchowska (Wola), Karolówka (Rembertów), Szlachecka (Białołęka), Franciszka Marii Lanciego (Ursynów), Starej Baśni (Bielany), Arkadyjska (Bemowo), Rekrucka (Rembertów), Cypriana Godebskiego (1) (Wesoła), Balbinki (Ursus), Samarytanka (Targówek), Topolowa (Białołęka), Wybrzeże Gdyńskie (Żoliborz), Rozkoszna (Wawer), Rumuńska (Praga-Południe), Ptasia (1) (Wesoła), Kruszyńska (Bemowo), Ramowa (Praga-Południe), Józefa Sowińskiego (Wola), Turystyczna (Mokotów), Jana Wasilkowskiego (Ursynów), Krasnowolska (Ursynów), Belwederska (Mokotów), Dzieci Polskich (Wawer), Antoniego Kacpury (Rembertów), Grzybowa (1) (Wesoła), Cementowa (Wawer), Pankiewicza (Śródmieście), Spadkowa (Białołęka), Maratońska (Mokotów), Dwusieczna (Białołęka), Jana Kasprowicza (1) (Wesoła), Porostowa (Wawer), Ludwinowska (Ursynów), Syreny (Wola), Pereca (Wola), Okuniewska (Praga-Południe), Willowa (Mokotów), Węglarska (Wawer), Jesienna (Ursus), Grupy AK "Kampinos" (Mokotów), Apteczna (1) (Wesoła), Czarnołęcka (Wawer), Artyleryjska (Targówek), Oskara Kolberga (Mokotów), Ćmielowska (Białołęka), Szeroka (Praga-Południe), Żyzna (Targówek), Rzodkiewki (Wilanów), Karola Levittoux (Żoliborz), Szarych Szeregów (1) (Wesoła), Rożek (Wawer), Borowa (Targówek), Stanisława Rychlińskiego (Śródmieście), Bolkowska (Bemowo), Platynowa (1) (Wesoła), Aleksandra Krywulta (Śródmieście), Stanisława Noakowskiego (Śródmieście), Żniwna (Włochy), Magnolii (1) (Wesoła), Serenady (Ursynów), II Poprzeczna (Wawer), Żegańska (Wawer), Batalionu AK "Ruczaj" (Śródmieście), Antoniego Piotra Steinkellera (Śródmieście), Szpinakowa (Mokotów), Połączona (Białołęka), Jamińska (Włochy), Prymasa Tysiąclecia (Żoliborz), Waksmundzka (Ursynów), Dusznicka (Wawer), Gizów (Wola), Parterowa (Wawer), św. Cecylii (Targówek), Cyganeczki (Mokotów), Szprotawska (Targówek), Bolesława Gidzińskiego (Włochy), Kazimierza Lisieckiego "Dziadka" (Praga-Północ), Niezapominajki (Wawer), Archiwalna (Ochota), Kminkowa (Wawer), Bułgarska (Praga-Południe), Pomidorowa (Mokotów), Krótka (Włochy), Kościelna (1) (Wesoła), Piotra Ściegiennego (Żoliborz), Flisaków (Białołęka), Tatrzańska (Mokotów), Wandy Rutkiewicz (Wilanów), Reprezentacyjna (Ursynów), Barwnicza (Praga-Południe), Remiszewska (Targówek), Michała Spisaka (Ursus), Mysia (Śródmieście), Kiersnowskiego (Białołęka), Zalew (Mokotów), Mikołaja Drygały (Ochota), Zamglona (Mokotów), Chylońska (Ochota), Franciszka Łukaszczyka (Ursynów), Jana Kazimierza (Wola), ks. Teofila Boguckiego (Żoliborz), Cedrowa (1) (Wesoła), Różana (1) (Wesoła), Wacława Szadkowskiego (Bemowo), Podhalańska (Praga-Południe), Jeleniogórska (Targówek), Forteczna (Żoliborz), Brazylijska (Praga-Południe), Łysakowska (Wawer), Kaktusowa (Targówek), Weterynaryjna (Praga-Południe), Przy Parku (Ochota), Stanisława Fiszera (Rembertów), Elegancka (Ursynów), Żytnia (1) (Wesoła), Prażmowska (Ursus), Litworowa (Ursynów), Jana Styki (Praga-Południe), Architektów (Ochota), Truskolaska (Wawer), Waleriana Łukasińskiego (Praga-Północ), Krynoliny (Targówek), Ibisa (Ursynów), Zielonej Gęsi (Ursus), Ogrody (Wawer), Stanisława Ligonia (Bemowo), Poświaty (Wesoła), Lotnika (Targówek), Batalionu AK "Bałtyk" (Mokotów), Konstruktorska (Mokotów), Morąska (Wawer), Falenicka (Wawer), Lazurowa (Bemowo), Ligustrowa (Wawer), Pilarzy (Rembertów), Obotrycka (Włochy), Michała Sobczaka (Bemowo), Szuwary (Mokotów), Cynamonowa (Ursynów), Rokitnicka (Ochota), Fryderyka Chopina (1) (Wesoła), Michała Rosnowskiego (Ursynów), Grzybowa (Rembertów), Mahoniowa (Wesoła), Rękopis (Bielany), Michała Okurzałego (Rembertów), Pomologiczna (Wawer), Migdałowa (Ursynów), Konwisarska (Rembertów), Opoczyńska (Mokotów), Papirusów (Bielany), Buchalteryjna (Rembertów), Skarbka z Gór (Białołęka), Stefana Starzyńskiego (1) (Wesoła), Potoki (Mokotów), Marii Dąbrowskiej (Bielany), Krajeńska (Bemowo), Jana Jeziorańskiego (Śródmieście), Towarowa (Ochota), Stokrotki (Włochy), Widawska (Bemowo), Cegłowska (Bielany), Modrzewiowa (Praga-Południe), Stalowa (Praga-Północ), Orlika (Wawer), Rybieńska (Targówek), Wojciecha Żywnego (Mokotów), Blokowa (Targówek), Rypińska (Targówek), Włodzimierza Kołosa (Ochota), Malachitowa (Targówek), Elizy Orzeszkowej (1) (Wesoła), Arabska (Praga-Południe), Pilicka (Mokotów), Sławkowska (Mokotów), Aleksandra Fredry (1) (Wesoła), Gdecka (Praga-Południe), Bolimowska (Bemowo), gen. Michała Tokarzewskiego-Karaszewicza (Śródmieście), Inspektowa (Mokotów), Skrzetuskiego (Mokotów), Siekierkowska (Mokotów), Królów Polskich (Ursus), Piłkarska (Mokotów), Żarecka (Wawer), Marka Kotańskiego (Włochy), Grażyny (Mokotów), Most Świętokrzyski (Śródmieście), Kolejowa (Wola), Sikorska (Wawer), Zapasowa (Wawer), Chorzelska (Wawer), gen. Stanisława Maczka (Bielany), Rzędziana (Białołęka), Marii Konopnickiej (Śródmieście), Muszlowa (Bemowo), Zagięta (Wawer), Bukowa (1) (Wesoła), Nenufarów (Wawer), Zgoda (Śródmieście), Kiwerska (Bielany), Strzelców (Bemowo), Zygmunta Słomińskiego (Śródmieście), Sławińska (Wola), Stanisława Lencewicza (Bemowo), Macieja Rataja (Ursynów), Kajetańska (Ursus), Widokowa (Bielany), Heroldów (Bielany), Bytomska (Żoliborz), Teatralny (Śródmieście), Edwarda Dembowskiego (Ursynów), Kingi (Targówek), Altowa (Ochota), Kubusia Puchatka (1) (Wesoła), Trzos (Włochy), Adama Asnyka (Ochota), Zesłańców Syberyjskich (Ochota), Goździków (Wawer), Grabowska (Wola), Ząbkowska (Praga-Północ), Moździerzy (Bemowo), Władysława Stanisława Reymonta (Bielany), Zawodowa (Rembertów), Sapiehy (Wesoła), Husarska (1) (Wesoła), Zachodu Słońca (Wesoła), Strumykowa (Białołęka), Zastowska (Wawer), Puszczy Solskiej (Bemowo), Klimontowska (Wawer), Moszczenicka (Targówek), Laserowa (Bemowo), Antoniego Bohdziewicza (Bielany), Madziarów (Rembertów), Świerszcza (Włochy), Łasicy (Ursynów), Tadeusza Gajcego (Bielany), Białoborska (Wawer), Stanisława Chudoby (Białołęka), Ruty (Wawer), Tamka (Śródmieście), Rościszewska (Wawer), Jana Żabińskiego (Ursynów), Zadanie 12 (Wesoła), Jerzego i Władysławy Włoczewskich (Ursus), Podróżnicza (Białołęka), Serocka (Praga-Południe), Związkowa (Wawer), Przejazdowa (Ursus), Zygmunta Markerta (Ursus), Komisji Edukacji Narodowej (Ursynów), Rynkowa (Ursus), Łokciowa (Wilanów), Wojska Polskiego (Wesoła), Wieczorowa (Targówek), Młodzieży (Wawer), Dionizego Henkla (Żoliborz), Makowa (Targówek), Fort Radiowo (Bemowo), Jeżowa (Białołęka), Iglasta (Wawer), Leona Berensona (Białołęka), Widna (Białołęka), Edmunda Jana Osmańczyka (Bemowo), Jana Husa (Białołęka), Liczydło (Białołęka), Kłopot (Śródmieście), Ludowa (Mokotów), Dzięcieliny (Wawer), Konwaliowa (Białołęka), Kalinowa (Wawer), Trzech Diamentów (Praga-Południe), ks. Ignacego Jana Skorupki (Śródmieście), Sieciechowska (Bielany), Floriana (Wawer), Kazimierza Sotta "Sokoła" (Ursynów), Wspomnień (Wawer), Instalatorów (Włochy), Sienna (Śródmieście), Wiślanego Nurtu (Wawer), Balladyny (Mokotów), Janusza Kusocińskiego (Śródmieście), Pawła Stellera (Bemowo), Wilkowiecka (Białołęka), Prymasa Tysiąclecia (Bemowo), Żmigrodzka (Wawer), Kanonierska (Rembertów), Wszemirowska (Włochy), Indiry Gandhi (Ursynów), Diamentowa (1) (Wesoła), Kordiana (Rembertów), Południowa (Wawer), Sierpecka (Żoliborz), Matki Sybiraczki (Śródmieście), Harfowa (Ochota), Starej Gruszy (Białołęka), Most gen. Stefana Grota-Roweckiego (Bielany), Zakrętowa (Wesoła), Daków (Wesoła), Jamki (Bielany), Wojciecha Oczki (Ochota), Mszańska (Wawer), Prosta (Wola), Zamieniecka (Praga-Południe), Starodęby (Ursus), Widoczna (Wawer), Babicka (Bielany), Arkony (Białołęka), Granitowa (1) (Wesoła), Ireny Kosmowskiej (Praga-Północ), Cicha (Śródmieście), Buńczuk (Włochy), Raduńska (Bielany), Jana Kozietulskiego (Żoliborz), Pasaż Natoliński (Ursynów), Rodziny Hiszpańskich (Mokotów), Głucha (1) (Wesoła), Druciana (Białołęka), Ołycka (Targówek), Naprzełaj (Białołęka), Kosmosu (Włochy), Władysława Tatarkiewicza (Praga-Południe), Oskara Langego (Mokotów), Wyzwolenia (Śródmieście), Hajnowska (Wawer), Izbicka (Wawer), Potockich (Wawer), Wyspiarska (Białołęka), Karola Kurpińskiego (Mokotów), Oszczepników (Mokotów), Orzechowska (Ochota), Orlego Lotu (Praga-Południe), Reduty Kaliskiej (Ochota), Sępia (Wawer), Wyborna (Targówek), Sobieszyńska (Mokotów), Profesorska (Śródmieście), Pogodna (1) (Wesoła), Krzysztofa Warszewickiego (Ochota), Dąbrowy (Wesoła), Pożarowa (Praga-Północ), Jana Rosoła (Ursynów), Maciejowicka (Wawer), Zaułek (Wesoła), Derby (Białołęka), Łabiszyńska (Białołęka), Daniszewska (Białołęka), Prosta (1) (Wesoła), Sochaczewska (Bemowo), Remontowa (Targówek), Czwartaków (Rembertów), Lęborska (Praga-Północ), Pantomimy (Bielany), Stefana Czarnieckiego (1) (Wesoła), Jantar (Włochy), Jazdów (Śródmieście), Trufle (Ursynów),

Mapa miasta

 

Warszawa

(miasto)

Warszawy

(dopełniacz)

warszawski

(przymiotnik)

mapa Polski
Położenie52.229675 N
21.012228 E
Wysokość90 m n.p.m.
Powierzchnia517 km 2
Ludność1708000 mieszkańców
Kierunkowy22
TabliceWA
Kod Pocztowy00-001 do 05-077
SIMC0918123
TERYT1465011
GminaWarszawa
(gmina miejska, miasto stołeczn)
PowiatWarszawa
Województwomazowieckie