Mapa Rudy Śląskiej - internetowy plan miasta

Miasto Ruda Śląska znajduje się w gminie Ruda Śląska (gmina miejska), powiat Ruda Śląska, województwo śląskie. Liczba ludności to 144600 osoby. Identyfikator miejscowości w systemie SIMC to 0942630, a współrzędne GPS to (50.255829, 18.855570)

Bartosza Głowackiego, Oskara Kolberga, Ignacego Nowaka, Warmińska, Aleja Dworcowa, Bagienna, Hutnicza, Magazynowa, Kopalnia Karol, Budowlanych, Wawrzyna Kałusa, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, Kokotek, Jedności, Jana Dobrego, Szyb Zofii, Stanisławy Wysockiej, Gabrieli Zapolskiej, Skalna, Gościnna, Strzelców Bytomskich, Żytnia, Skowronków, ks. Józefa Niedzieli, Miodowa, Hubalczyków, Warsztatowa, Modrzewiowa, Zacisze, Węglowa, Kłodnicka, Ludwika Piechy, Gęsia, Emanuela Imieli, Jana Gwiżdża, Wschodnia, Ogrodowa, Ciasna, ks. Józefa Czempiela, Eugeniusza Romera, Pasieczna, Nowobytomska, Karola Bytomskiego, Alberta Pakuły, Szpaków, Słowiańska, Piotra Skargi, Szczęść Boże, Robotnicza, Sztolniowa, Ernesta Twaruszki, Międzyblokowa, Żurawia, Bocianów, Gwardii Ludowej, Pancernych, Elizy Orzeszkowej, Szkolna, Wawelska, Wiktora Brańskiego, Stanisława Staszica, Bolesława Chrobrego, Olchowa, Oświęcimska, Grunwaldzka, Bobrecka, Kolejowa, Jasna, Piotra Niedurnego, Kazimierza Brodzińskiego, Sikorek, Działkowców, Maksymiliana Kolbe, Wiktora Bujoczka, Śmiłowicka, Józefa Szafranka, Drozdów, Kąpielowa, Bolesława Prusa, Juliusza Słowackiego, Żeliwna, Siewna, Wiejska, Przedtorze, Konstantego Latki, Klary, Raciborska, Wąska, Cegielniana, Wojciecha Drzymały, Antoniego Sieronia, Józefa Janty, Dobrej Nadziei, Zielona, Kręta, Romualda Traugutta, gen. Hallera, Kombajnistów, Henryka Wieniawskiego, Jaworowa, Łużycka, Polna, Konwalii, Kalinowa, Stanisława Moniuszki, Dębowa, Mazowiecka, Pocztowa, Mieczysława Karłowicza, Kazimierza, Władysława Broniewskiego, Emila Szramka, Junaków, Krokusów, Akacjowa, Ballestremów, Powstańców Śląskich, Stroma, Grobla Kolejowa, Królowej Jadwigi, ks. P. Ściegiennego, Zajęcza, Dojazdowa, Spiżowa, Jana Furgoła, Grzegorza Fitelberga, Przemysłowa, Witolda Czapli, Pawła Poloczka, Karola Goduli, Radosna, Lipowa, Świętochłowicka, Opolska, Jodłowa, Astrów, Władysława Wołkowa, Jutrzenki, Aleksandra Kowalskiego-Olka, Studzienna, Żwirki i Wigury, Kochłowicka, Gliwicka, Równoległa, Feliksa Wyleżoła, Łowicka, Barbary, Odrodzenia, Skośna, Jana Smolenia, Bytomska, Zgody, Rzeczna, Kardynała Augusta Hlonda, Nikodema Jaronia, Stokrotek, Jagiellońska, Ligocka, 11 Listopada, Wesoła, Halembska, Chryzantem, Kędzierzyńska, Łanowa, Krucza, Maksymiliana Chroboka, Cisowa, Jurija Gagarina, Pawła, Plebiscytowa, Gabriela Narutowicza, Juliana Ursyna Niemcewicza, Jana Kochanowskiego, Rencistów, Wrzosowa, Kolista, Floriana, Oddziałów Młodzieży Powstańczej, Teatralna, Kanarków, Partyzantów, Witolda Doroszewskiego, Pawłowska, Porębska, Wandy, Łukowa, Żelazna, Dożynkowa, Bzów, Warszawska, Lubuska, Ignacego Krasickiego, Storczyków, 1 Maja, Sobieskiego, Podlaska, Szyb Powietrzny, Franciszka Wilka, Kazimierza Pułaskiego, Średnia, Jaśminów, Zwycięstwa, Jerzego Ziętka, Kościelna, ks. Ludwika Tunkla, Związku Młodzieży Polskiej, Wincentego Pola, Grodzka, Jana Brzechwy, Mostowa, Tulipanów, Stanisława Kunickiego, Przyjaźni, Miła, Pawła Kubiny, Graniczna, Potokowa, Joachima Lelewela, Gilów, Ryszarda Magdziorza, Czwartaków, Karola Wideckiego, Na Piaski, Chmielna, Kłosowa, Starowiejska, Grochowska, Pionierów, Jagodowa, ks. Pawła Lexa, Adama Mickiewicza, Szyb Andrzeja, Do Gródka, Strażacka, Jabłoniowa, Krótka, Gustawa Morcinka, Stanisława Wyspiańskiego, Władysława Łokietka, Różana, Józefa Rymera, Wypoczynkowa, Fryderyka Joliot-Curie, Stefana Batorego, Jana Waniora, Krańcowa, Bankowa, Rybnicka, Pomorska, Krakusa, Dunajewskiego, Szpitalna, Poprzeczna, Marii Skłodowskiej-Curie, Alfonsa Zgrzebnioka, Kornela Makuszyńskiego, Stanisława, Jastrzębia, Zygmunta Noskowskiego, Kukułcza, Olimpijska, Malinowa, Sadowa, Gaikowa, Łączna, Wyzwolenia, Stefana Banacha, Konstantego Ciołkowskiego, Odrzańska, Husarska, Plac Jana Pawła II, Plac Chopina, Wilcza, Zygmunta Krasińskiego, Licealna, Pelagii Zdziebkowskiej, Tadeusza Kościuszki, Cicha, Cypriana Norwida, Weteranów, Beskidzka, Juliana Tuwima, Górnośląska, Młodzieżowa, Brzozowa, Objazdowa, Bielszowicka, Strumykowa, Tadeusza Szeligowskiego, Mikołaja Reja, Antoniego Nowary, Ogrodnicza, Józefa Grzegorzka, Handlowa, Karola Gabora, Ludwika Mierosławskiego, Roberta Żymły, Sejmu Śląskiego, Albina Kowaczka, Topolowa, Podlas, Ratowników, Jana Długosza, Poligonowa, Bolesława Krzywoustego, Pawła Stalmacha, Gwarecka, Szyb Walenty, Ondraszka, Huculska, Sokolska, Wilhelma Szewczyka, Sosnowa, Fabryczna, Wojciecha Kossaka, Górna, Borowików, Wincentego Janasa, Wyżynna, Wincentego Lipa, Wspólna, Ludomira Różyckiego, Tadeusza Rejtana, Kosynierów, Wolności, Racławicka, Wincentego, Sobótki, Tęczowa, Joachima Achtelika, Staropolska, Główna, Wojciecha Korfantego, Józefa Piłsudskiego, Teodora Nowoka, Jaskółcza, Jana Kilińskiego, Nowa, Ułańska, Świętojańska, Boczna, Ptasia, Kupiecka, Słoneczna, Długa, Do Dworca, Jana Stefana Dworaka, Grabowa, Gajowa, Mała, Wrocławska, Klonowa, Lipińska, Wirecka, Janusza Korczaka, Tadeusza Sygietyńskiego, Opłotki, Wojciecha Bogusławskiego, Emilii Plater, Harcmistrza Józefa Pukowca, Adama Huloka, Orzegowska, Artura Grottgera, Czarnoleśna, Brata Alberta, Adama Asnyka, Mikołaja Kopernika, Antoniego Zielińskiego, Nowy Świat, Kamienna, Przedszkolna, Stanisława Turskiego, Walerego Wróblewskiego, Rolnicza, Mikołowska, Nasypowa, Solna, Joanny, Kingi, Solidarności, Planty Kowalskiego, Makowa, Owocowa, Spokojna, Józefa Chełmońskiego, Marii Konopnickiej, Otylii, Zjednoczenia, Śląska, Krzywa, Chorzowska, Dwór Nowa Ruda, Leopolda Staffa, Promienna, Leszczynowa, Jana Gierałtowskiego, Władysława Reymonta, Strzelecka, Tylna, Mariana Smoluchowskiego, Radoszowska, Wysoka, Złota, Powstańców, Jerzego Kukuczki, Jarzębinowa, Jakuba Jasińskiego, Wodna, Grzybowa, Młyn Szombierski, Noworudzka, Piwna, Aleksandra Puszkina, Rycerska, Poli Gojawiczyńskiej, Józefa Lompy, Węzłowa, Rudzka, Rybna, Komuny Paryskiej, Stefana Żeromskiego, Ofiar Katynia, Ludowa, ks. Jana Szymały, Energetyków, Krakowska, Szyb Artura, Józefa Elsnera, Piernikarczyka, Przelotowa, Wawrzyńca Szczudlaka, Jana Parandowskiego, Burszki, Panewnicka, Stefana Rogozińskiego, Kaszubska, Bratków, Macieja, Alojzego Jankowskiego, Ignacego Kaczmarka, Konstantego Damrota, Jana Kasprowicza, Marzanny, Wojska Polskiego, Łąkowa, Szybowa, Władysława Jagiełły, Jesionowa, Obrońców Pokoju, Ignacego Łukasiewicza, Słowików, Stalowa, Świerkowa, Chłopska, Arki Bożka, Admiralska, Witolda Maliszewskiego, Mrówcza, Sztygarska, Basenowa, Józefa Poniatowskiego, Spółdzielcza, Pokoju, Nad Dołami, Osiedlowa, Kasztanowa, Bratnia, Narcyzów, Księżycowa, Rydzów, Michała Ogińskiego, Wita Stwosza, Plac Niepodległości, Okopowa, Podgórze, Gliniana, Drobna, Tatrzańska, Ziemska, Przy Kolei, Sosinki, Parkowa, Józefa Pordzika, Jana Matejki, Leśna, Katowicka, Kwiatowa, Maślaków, ks. Augustyna Potyki, Nowowiejska, Wierzbowa, Dworcowa, Zabrzańska, Kurpiowska, Heleny Modrzejewskiej, Bukowa, Sasanek, Szyb Aliny, Sportowców, Karolinki, Targowa, Szarotek, Józefa, Mazurska, Jadwigi Markowej, Górnicza, Piastowska, Jaracza, Nad Bytomką, PCK, Antoniego Tiałowskiego, Kolonia Zwycięstwa, Jacka, Juliusza Ligonia, Czereśniowa, Emanuela Smołki, Makoszowska, Prosta, Kopalniana, Obrońców Westerplatte, Zofii Nałkowskiej, Piękna, Floriana Marciniaka, Szyb Barbary, Mieszka I, Łowiecka, Jarosława Dąbrowskiego, Lwa Tołstoja, Karola Szymanowskiego, Fryderyka Szopena, gen. Bema, Antoniego Maya, Kuźników, Cynkowa, Wacława Sierpińskiego, Jana, Mokra, Asfaltowa, Ustronna, Harcerska, Lisia, Młodego Górnika, Jadwigi Śląskiej, Konstytucji, Szkolny, Adolfa Kempnego, Magnolii, Stara, Walentego Fojkisa, Piaseczna, Piotra Czajkowskiego, Okrężna, Xawerego Dunikowskiego, Norberta Bończyka, Ryszarda Sprusa, Bałtycka, Jacka Malczewskiego, Fiołków, Mateusza, Władysława Żeleńskiego, Miedziana, Szyb Mikołaj, Wincentego Pośpiecha, Dziewanny, Andrzeja Mielęckiego, Ludwika Solskiego, Armii Krajowej, Edmunda Kokota, Ludwika Zamenhofa, Poranna, Wiśniowa, Chabrów, Ignacego Paderewskiego, Torowa, Jana Styczyńskiego, Borowa, Fińska, Srebrna, Henryka Sienkiewicza, Morska, Młyńska, Brygadzistów, Ryszarda Siekiela, Dolna, Na Łąkach, Poznańska, Karola Miarki, Brynowska, Piaskowa, Olszynowa, dr. Józefa Rostka, Leona Kruczkowskiego, Lecha, Szyb Bartosza, Jana Dzierżonia, Gołębi, dr. Jordana,

Mapa miasta

 

Ruda Śląska

(miasto)

Rudy Śląskiej

(dopełniacz)

rudzki

(przymiotnik)

mapa Polski
Położenie50.255829 N
18.855570 E
Wysokość260 m n.p.m.
Powierzchnia78 km 2
Ludność144600 mieszkańców
Kierunkowy32
TabliceSL
Kod Pocztowy41-700 do 41-718
SIMC0942630
TERYT2472011
GminaRuda Śląska
(gmina miejska)
PowiatRuda Śląska
Województwośląskie